8 בני אדם נפצעו בהצתת במועדון קלפים ברמלה; 2 באורח קשה

המשטרה בודקת חשד לפיו אלמונים שפכו חומר דליק בבית עסק ברח' יצחק שדה שבעיר, הציתו - ונמלטו. 8 נפצעו, מתוכם 2 באורח קשה, 3 מהמציתים הם ככל הנראה בין הנפגעים. המשטרה מעריכה כי הרקע לאירוע – סכסוך עסקי‎

הכוחות סמוך למועדון הקלפים (משה שוהם)

שמונה בני אדם נפגעו בהצתת בית קפה אמש (ג') סמוך לשעה 23:00 ברחוב יצחק שדה שברמלה - שניים מהם באורח קשה. ככל הנראה מדובר בהצתה מכוונת על רקע סכסוך עסקי. שלושה מהפצועים חשודים במעורבות בהצתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עדי ראייה לאירוע סיפרו לכוחות המשטרה שהוזעקו עד מהרה למקום, כי אלמונים שהגיעו לבית הקפה, המשמש גם כמועדון קלפים, שפכו חומר דליק והציתו את השטח. כתוצאה מכך פרצה שריפה שגרמה לפיצוץ.

זירת האירוע ברמלה (חדשות 2)

במשטרה שוללים כעת את האפשרות שנבדקה תחילה, לפיה פיצוץ בבלון גז הוא שגרם לנזק הרב. על פי הערכת המשטרה המניע למעשה הוא ככל הנראה סכסוך עסקי בין החשודים לבעלי המקום.

תנ"צ יהודה עטר, מפקד מרחב השפלה במשטרה, סיפר לחדשות 2 online כי מדובר בסכסוך עסקי: "נמצאים כעת במעצר שלושה חשודים, אב בן וחשוד נוסף, שנמצאים כעת בבתי החולים לאחר שגם הם נפגעו. מחקירה ראשונית עולה כי הם הציתו את העסק על רקע סכסוך עסקי, החשודים מחזיקים בבית הימורים דומה. אני רוצה לשבח את הפעילות המהירה של השוטרים שהביאה לטיפול מהיר בזירה ולאבטחת המקום".

כוחות ההצלה בבית הקפה (בר קופרשטיין)

אל המקום הוזעקו פרמדיקים של מד"א שהעניקו טיפול רפואי ראשוני לחמשת הפצועים, שניים מהם במצב קשה והנוספים במצב קל עד בינוני. שניים מהפצועים הינם גברים בשנות החמישים לחייהם הסובלים מכוויות בכל חלקי גופם. הם פונו לבתי החולים תל השומר, קפלן ואסף הרופא להמשך טיפול.

זירת האירוע, אמש (משה שוהם)

פרמדיק מד"א אופיר שהיה מהראשונים להגיע לזירה סיפר כי "במקום הייתה שריפה והמולה גדולה, הכל ממש מפויח. על המדרכה מחוץ למבנה שכבו 5 פצועים בדרגות פציעה שונות שחולצו ע"י עוברי אורח וכוחות כיבוי אש, הם סבלו מכוויות בכל חלקי גופם. הענקנו להם טיפול רפואי ראשוני בשטח שכלל טיפול בכוויות ומשככי כאבים ופינינו אותם באמבולנסים וניידות טיפול נמרץ של מד"א לבתי החולים".