שלושה פעוטות נמצאו משוטטים בכביש באזור השרון

שלושה פעוטות כבני שנתיים נמצאו משוטטים באמצע הכביש. השוטרים שהוזעקו למקום הבינו שסבתם של הפעוטות מצאה אותם ולקחה אותם לביתה. כשהגיעו לביתה של הסבתא, עלה החשד כי מדובר בכלל במטפלת של שלושת הפעוטות וכי הם יצאו מגן הילדים מבלי שהמטפלת הבחינה בהם. המשטרה פתחה בחקירה

אילוסטרציה (AP)

שלושה פעוטות כבני שנתיים נמצאו היום (ג') בשעות הצהריים כשהם משוטטים באמצע הכביש באחד היישובים בשרון. לשוטרי הסיור שמיהרו להגיע למקום נמסר כי מספר דקות לפני שהגיעו חלפה במקום תושבת היישוב, שציינה כי היא מחפשת אחר שלושת נכדיה שיצאו מהבית. לדבריה, כשהבחינה בהם - אספה אותם לביתה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

השוטרים ניגשו לבית הסבתא שפתחה להם את הדלת, וזו סיפרה להם כי שלושת נכדיה עזבו את הבית ללא ידיעתה. על מנת לחזק את דבריה, קראה הסבתא לבנה שטען כי אכן מדובר בשלושת ילדיו. הילדים נמצאו כשהם בריאים וללא סימנים המעידים על הזנחה.

למרות הבירור שנעשה במקום, חשדם של השוטרים גבר לאחר שהקטינים לא נראו דומים לבני משפחתם. הם המשיכו לבצע בדיקות מול גורמים שונים, עד שלבסוף עלה החשד כי מדובר בכלל במטפלת של שלושת הפעוטות ולא בסבתם.

על פי החשד, הפעוטות הובאו הבוקר לגן על ידי הוריהם, ומסיבה שאינה ברורה הם יצאו מהגן והלכו על הכביש. בעקבות האירוע נפתחה חקירה.