התחדשו החיפושים אחר הנעדר בכינרת

כוחות של שיטור ימי וצוללנים מנסים גם הבוקר לאתר את איליה בוריאקוב מרמת גן, שהתהפך עם סירת הגומי עליה שט בכינרת. עקבותיו של בוריאקוב נעלמו מיד לאחר התהפכות הסירה וקיים חשש לחייו

בן 46 התהפך עם סירה בכינרת ונעדר

סירות שיטור ימי וצוללנים ממשיכים גם היום (שבת) בחיפושים אחר איליה בוריאקוב, תושב רמת גן בן 46 שנעדר מאז אתמול לאחר ששט בכינרת עם סירת גומי ונעלם. במקביל למאמצים לאתרו במים, ניידות משטרה ופקחים סורקים את חופי האגם על מנת לסייע במאמצים לגלות מה עלה בגורלו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתמול סמוך לשעה 07:30 התהפכה סירת גומי עליה שט, כ-400 מטרים מחוף דוגית שבצפון הכינרת. המשטרה החלה בחיפושים אחרי בוריאקוב - דייג חובב שיצא לדוג בסירה. עדת ראייה הזעיקה את המשטרה לאחר שראתה את כלי כלי השיט מתהפך. עם רדת החשיכה הופסקו החיפושים בכינרת.

חברהּ של בתו של הדייג מסר עדות במשטרה לגבי ההתהפכות. על פי ההערכה הראשונית, רוחות מזרחיות חזקות שמנשבות בחוף גרמו להתהפכות הסירה. ניידות של משטרת גולן וטבריה הוזעקו למקום בליווי כוחות של השיטור הימי והחלו בסריקות אחר האיש, שיצא לדוג סמוך לשעה 07:00.

הסריקות של השוטרים והשיטור הימי מתמקדות בקו החוף ובתוך המים. לחיפושים הצטרפו מסוק משטרתי ופקחי רשות ניקוז ונחלים של הכינרת. לאחר זמן קצר הסירה אותרה כשלושה קילומטרים מהחוף, וציוד נוסף שהיה על הסירה נמצא לאורך נתיב ההיסחפות.  

אבי אריש, פקח רשות ניקוז ונחלים כינרת שהיה בשטח עם פקחים נוספים, מסר כי כוחות שיטור ימי של משטרת ישראל, צוות מוסק של המשטרה והצבא וכן פקחי רשות ניקוז ונחלים כינרת עסקו החל משעות הבוקר של אתמול בחיפושים אחרי הנעדר. יחידת מתנדבי הצוללים של המחוז הצפוני השתתפו בהערכת מצב ונערכו לתחילת סריקות מתחת למים באזור הטביעה ובקרקעית הימה.