נסיעה מסוכנת: האב הסיע שלושה ילדים בתא המטען

שוטרי אגף התנועה עצרו לבדיקה שגרתית רכב בבית"ר עילית - וגילו שהאב הושיב שלושה מילדיו בתא המטען - ללא שום אמצעי בטיחות. "אם מישהו היה פוגע בו מאחור, תא המטען היה קורס עם הילדים בפנים", הסבירו השוטרים

הילדים ניצלו מההסעה המסוכנת (דוברות אגף התנועה במשטרה)

תפתח בגאז', בבקשה: שוטרים שביצעו פעילות אכיפה שגרתית הבוקר (ה') באזור בית"ר עילית, נדהמו לגלות שהאב הסיע שני ילדים במושב האחורי - ושלושה ילדים בתא המטען של הרכב. למרבה המזל, הילדים נמצאו בריאים ושלמים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שוטרי סיירת האופנועים הארצית בבית"ר עילית עיכבו במקום את הנהג, תושב העיר כבן 34, אב לחמישה ילדים בגילאים 3-8. האב טען להגנתו שהסיע את הילדים למסגרות החינוך, ו"במוסך אמרו לי שזה בסדר". השוטרים הבהירו לאב כי מדובר בעבירה חמורה שמסכנת את חיי הילדים, שישבו בתא המטען.

האב הרשלן יכול להודות על מזלו הטוב פעמיים: ילדיו לא נפגעו, והשוטרים הקלו בעונשו והסתפקו בקנס ובנקודות בלבד. "האב קיבל דוח על הסעת ילדים ללא התקני בטיחות, קנס ונקודות - הסתפקנו בקנס בסך 750 שקלים", הסביר אורגד דרור, מפקד צוות בסיירת האופנועים שעצרה את האב, בשיחה עם חדשות 2 Online.

"השוטר במקרה גילה את הילדים בתא המטען - הוא רק עצר את הרכב לבדיקה שגרתית", הוסיף דרור. "אחרי שהסברנו לאב את המשמעות, הוא הבין את הטעות שלו, והמשיך בפיזור הילדים למוסדות החינוך - ברגל".

דרור הסביר לאב שהסיכון שנשקף לשלום הילדים היה גדול במיוחד: "גם בתאונה קלה, נניח אם מישהו היה פוגע בו מאחור, תא המטען היה קורס פנימה במקום שבו הילדים שלו ישבו".