בן שנתיים נמצא משוטט לבדו על הכביש באילת

הפעוט נמצא ברחוב יעלים בעיר, כשהוא משוטט ללא השגחה, תוך שהמכוניות החולפות מסכנות את חייו. צוותי שיטור עירוני איתרו אותו, שיכנו אותו בגן ילדים סמוך ופתחו במאמצים לאתר את הוריו. האם אותרה כעבור כשעה

הפעוט שנמצא משוטט בידי שוטר, היום (דוברות משטרת אילת)

זחל על הכביש לבדו: פעוט כבן שנתיים נמצא הבוקר (ג') משוטט לבדו על הכביש ברחוב יעלים בעיר אילת. השוטרים מצאו ואספו אותו, ולאחר כשעה של חיפושים אותרה גם האם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לאחר שדווח למשטרה על הפעוט שנמצא משוטט ברחוב, הוזעקו למקום צוותי שיטור עירוני שאיתרו אותו - ולמעשה הצילו את חייו, לאחר שהיה נתון בסכנת דריסה. הוא הועבר לגן ילדים סמוך, שם משגיחים עליו שוטרים ועובדי לשכת הרווחה של עיריית אילת. האם שאותרה הועברה לחקירה במשטרת מרחב אילת.

רק בסוף השבוע האחרון הבחין אזרח שעבר ברחוב, הפעם בהרצליה, בתינוק כבן שנה וחצי זוחל על הכביש. הוא אסף אותו מיד לביתו והתקשר להזעיק את המשטרה במטרה לברר למי התינוק שייך ואיך הגיע לרחוב.

צוות סיור של תחנת גלילות הגיע למקום ופתח בסריקות לאיתור הורי התינוק והגן ממנו יצא. מבדיקה קצרה התברר כי התינוק יצא מגן ילדים מבלי שהגננות שמו לב. הוא לא נפגע.
הגננת עוכבה לחקירה בחשד לרשלנות בתחנת גלילות. לדבריה, היא לא ידעה איך התינוק יצא מהגן. בתום חקירתה, שוחררה האישה בתנאים מגבילים.