אסון בצפון: פעוט בן 3 נמצא מת באתר בנייה

צוות מגן דוד אדום שהוזעק לכפר ערב אל-נעים שבגליל התחתון בעקבות דיווח על פעוט שנמצא כשהוא מחוסר הכרה - נאלץ לקבוע את מותו. ככל הנראה, הוא נעדר מספר שעות מביתו ונמצא במהלך החיפושים אחריו. נבדק החשד שמשאית שפרקה אדמה ואבנים פגעה בו והביאה למותו

זירת הארוע (אל-עראב נט)

אסון בגליל התחתון: פרמדיקים של מגן דוד אדום הוזעקו הערב (ו') לכפר ערב אל-נעים שבמועצה האזורית משגב, בעקבות דיווח על אחמד כאלד נעים, ילד בן שלוש שנמצא כשהוא ללא רוח חיים באתר בנייה, בין ערימות אבנים ואדמה. הצוות הרפואי ניסה לבצע בו פעולות החייאה נמרצות - אך נאלץ לקבוע את מותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת .

הפעוט נעדר מביתו מספר שעות ונמצא במהלך החיפושים אחריו. מחקירת ראשונית של האירוע עולה כי הוריו של הפעוט התקשרו למשטרה והודיעו על היעדרו. כעת נבדק החשד שמשאית שפרקה אדמה ואבנים פגעה בילד - וגרמה למותו.

ממגן דוד אדום מרחב אשר נמצא כי "בשעה 19:25 נמסר על ילד מחוסר הכרה בשטח סמוך למאהל בכפר ערב אל-נעים שבאזור משגב. פרמדיקים דיווחו על ילד כבן חמש שנמצא כשהוא ללא רוח חיים".

סבו של כאלד נעים תיאר את רגעי החרדה: "חיפשנו בכל הבתים ולא מצאנו כלום, ואז עלה החשש שהנורא מכל אכן קרה. ידענו שיש קבלן שעובד באזור והתחלנו לחפש מתחת לאדמה שנשפכה במקום, עד שנגלה לעינינו המחזה הקשה. זו טרגדיה ואסון בל יתואר".