חיפה: התנגש בפרה - ונפצע קשה

נהג מכונית פרטית כבן 40 התנגש עם מכוניתו בפרה שהייתה על הכביש ברחוב חטיבת גולני בחיפה. צוותי מד"א פינו אותו לבית החולים עם חבלה בראשו. הכביש נסגר בשני הכיוונים על מנת לטפל באירוע

זירת התאונה בחיפה (איחוד הצלה כרמל)

גבר כבן 40 נפצע הבוקר (ו') קשה, לאחר שהתנגש עם רכבו בפרה ברחוב חטיבת גולני בחיפה. צוות מגן דוד אדום שהוזעק למקום פינה אותו לבית החולים רמב"ם בעיר, כשהוא סובל מחבלה בראשו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סמוך לשעה 09:20 נמסר למוקד מגן דוד אדום על רכב פרטי שהתנגש בפרה שהייתה על הכביש סמוך לעליה לכביש 22. צוות ניידת טיפול נמרץ טיפל בנהג ופינה לקבלת טיפול רפואי. קטע הכביש נסגר בשני הכיוונים לטובת טיפול באירוע.

הפרמדיק אסף דיין, שהגיע לזירת התאונה, סיפר כי למרות כל שנותיו בטיפול בפצועים ובתאונות הוא טרם נתקל במקרה כזה. "הגענו תוך זמן קצר לאירוע וראיתי סמוך לרכב את הפרה וברכב ההרוס את הפצוע עם חבלת ראש קשה ומשמעותית".

דיין הוסיף כי "חילצנו את הנפגע מהרכב והענקנו לו טיפול מציל חיים. עקב הקרבה לבית החולים רמב"ם פינינו אותו במהירות לקבלת טיפול רפואי". 

מוקדם יותר הבוקר נפצעה קשה הולכת רגל כבת 50 מפגיעת מכונית ברחוב המפרי יוברט בעיר. צוות מד"א שהגיע למקום פינה אותה עם פגיעת ראש לבית החולים רמב"ם.

אזור ההתרסקות בדרום (דוברות המשטרה)

היום התרסק טרקטורון רחיפה באזור חוות פיליפ הסמוכה לקריית גת. לאחר סריקות אותרה זירת ההתרסקות ובה שני פצועים קל עד בינוני, שפונו על ידי מד"א לבית החולים סורוקה בבאר שבע. מבדיקה ראשונית עולה כי ככל הנראה גלגלי הטרקטורון פגעו בכבל מתח גבוה. האירוע דווח לרשויות התעופה.