הקיץ החל רשמית: חם מהרגיל לעונה

לאחר שהלילה הזזנו את מחוגי השעון שעה אחת קדימה בעקבות המעבר לשעון הקיץ, גם מזג האוויר התאים עצמו לעונה החמה. היום צפוי להיות חם מהרגיל לעונה עם עלייה ניכרת בטמפרטורות. בהמשך השבוע צפויה התקררות ואפילו גשם מקומי בצפון

היום: חם מהרגיל לעונה (מורן כץ)

שעון הקיץ נכנס הלילה (ו') לתוקפו ועמו הגיע גם מזג האוויר האופייני לעונה החמה. היום יהיה נאה, הטמפרטורות יעלו במידה ניכרת ויהיה חם מהרגיל לעונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בקצרין צפויות 26 מעלות, בחיפה 22, בתל אביב 23, בירושלים 25 מעלות, בבאר שבע 29 ובאילת 32 מעלות היום בצהריים.

מחר יהיה מעונן חלקית וחם מהרגיל. לקראת אחר הצהריים תורגש התקררות. בראשון צפוי גשם מקומי בצפון הארץ ותחול ירידה ניכרת בטמפרטורות. ביום שני יהיה מעונן חלקית עד בהיר עם עלייה קלה בטמפרטורות. בשלישי נאה עם התחממות קלה נוספת.

הלילה הוזזו מחוגי השעון שעה אחת קדימה ובכך החל שעון הקיץ באופן רשמי. שעוניהם של מי שהגדירו את ירושלים כאזור הזמן במכשיריהם הסלולריים התכווננו אוטומטית לשעה החדשה. וכיצד משנים את ההגדרות במכשירים שלא כוונו באופן אוטומטי?

בחברות הסלולר ביקשו מקהל הצרכנים לוודא שמכשיריהם מוגדרים לאזור זמן ירושלים - דבר שניתן לברר דרך כניסה ל"הגדרות", בחירה ב"כללי" - ואז "תאריך ושעה". החברות התריעו בנוסף כי בעת מועד החלפת השעון, ייתכנו שיבושים ביומן הפגישות לאלו שלא יגדירו את מכשירם תחת "אזור זמן ירושלים".