הצצה למלון היוקרה החדש של ירושלים

בתום שנים של ציפייה, נחנך הסניף הישראלי של רשת המלונות היוקרתית "ולדורף אסטוריה". בין הפינוקים שיחכו לכם: אייפד אישי שיעזור לכם לשלוט במתרחש בחדר מרחוק וגם פקיד צמוד שילווה אתכם מרגע ההזמנה ועד ה"צ'ק אאוט". אז כמה יעלה לכם התענוג? אם אתם צנועים יחסית, תיאלצו להיפרד מ-500 דולר לכל לילה

שנים של עבודות בנייה, שימור ושחזור בסכום יוצא דופן של 150 מיליון דולר הגיעו הבוקר (ה') לשיאן עם חנוכת בית המלון "ולדורף אסטוריה" במרכז ירושלים. טקס קביעת המזוזה נערך בנוכחות בעלי המלון, שר התיירות עוזי לנדאו, ראש עיריית ירושלים ניר ברקת והרב הראשי לישראל דוד לאו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המלון, שבנוי על בסיסו של מלון פאלאס הוותיק, יתמודד מול מספר מלונות הנמצאים בסמוך לו ובעיקר מלון "קינג דיויד" הנודע, הממוקם לא רחוק ממנו ומהווה מוקד מרכזי למשלחות ולאישים רמי מעלה מהעולם.

בית המלון, שממתג עצמו כמלון יוקרה, מציב את רף המחירים לחדר בין 500 דולרים ללילה לחדר ה"זול" ביותר ועד 5,000 דולרים לאחת משתי הסוויטות המפוארות במלון. למרות זאת מדגישים במלון כי המחיר הוא סביר לנוכח השירות שיוענק לכל אורח במלון, ממארח אישי ועד לאייפד אישי שיספק לו את האפשרות להזמין מראש את ארוחת הערב או לקבוע מרחוק את טמפרטורת חדר השינה.

כך נראה הלובי. ולדורף אסטוריה י-ם (חדשות 2)


במלון הוטמעו חלק מסימני ההיכר של מלונות ולדורף אסטוריה העולמית. הבולט שבהם הוא השעון המיוחד שניצב במה שהייתה בעבר הכניסה למלון פאלאס: השעון מציג 4 פנים שונות ב-4 שפות שונות: עברית, ערבית, רומית וספרדית.

המלון כולל 226 חדרי שינה, כש-26 מהם מוגדרים סוויטות משודרגות, 12 אולמות אירועים ואזורי הסעדה שעוד צפויים להיפתח בבית המלון בהמשך.