תאונה חמורה: מכבש התהפך בכביש 90

תיעוד מתחילת השבוע חושף תאונת דרכים שלמרבה המזל הסתיימה ללא נפגעים. מכבש ניתק מרכב שהוביל אותו והתהפך על כביש הערבה בעיצומו של עיקול בכביש. הנהג שנסע ממול, בנתיב הנגדי, עצר בזמן ובכך לא נפגע מהרכב הגדול שנפל על נתיבו

תאונה חמורה בכביש 90 הסתיימה בנס - ללא נפגעים: מכבש שניתק ביום ראשון מרכב שהוביל אותו, תועד במצלמתה של מכונית שנסעה בנתיב הנגדי. לאחר שהמכבש ניתק מהמוביל, הוא התהפך על כביש הערבה ולמרבה המזל לא מחץ אף מכונית בנתיב הנגדי. התאונה אירעה בקילומטר ה-180 של כביש 90, סמוך לגשר צפית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתמונות המתעדות את התאונה, ניתן לראות את הרכב המוביל מגיע לעיקול בכביש, כשבעיצומו ניתק ממנו המכבש ומוטח בעוצמה על הכביש.

המכונית שמצלמתה תיעדה את התאונה עצרה עשרות מטרים לפני המכבש המתהפך, ובכך ניצלו נוסעיה מהסכנה. מהסרטון ניכר כי נגרם נזק למכבש שככל הנראה קובע שלא כהלכה למוביל.

בעליה של החברה לעבודות עפר ופיתוח שהובילה את המכבש טוען כי בחברתו חוקרים את נסיבות התאונה. "קצין הבטיחות של החברה בודק את האירוע וטרם התקבלו מסקנותיו לגבי התאונה", סיפר הבעלים והוסיף כי המקרה דווח למשטרה. גם במשטרה חוקרים את נסיבות התאונה.