המראיינת של שרה נתניהו: "שרה היא לא המכשפה מארץ עוץ"

הסופרת נעמי רגן, שהפסידה פעמיים בתביעה אזרחית לאחר שגנבה פרקים לספריה, היא שנבחרה לראיין את רעיית ראש הממשלה לכתבה שתתפרסם מחר ב"מעריב-סופהשבוע". בריאיון לתכנית "שש עם עודד בן עמי" היא הגינה על מושא כתבתה, אבל בעיקר התגוננה: "אתם מנסים להכפיש אותי כי אמרתי את האמת על שרה נתניהו"

מחר (שישי) יתפרסם בעיתון "מעריב-סופהשבוע" ריאיון עם רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו. מי שנבחרה לראיין אותה היא הסופרת נעמי רגן, שנתבעה פעמיים על הפרת זכויות יוצרים וגניבה ספרותית.   

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"זה לא ממש ריאיון עיתונאי, זה שיר הלל, לא נשאלה בו שום שאלה קשה", האשים המראיין עודד בן עמי. "את הריאיון הזה קיבלתי במקרה, לא ביקשתי אותו", ענתה רגן. "האם זה ריאיון לגיטימי בעינייך?" המשיך ושאל בן עמי. "זו האמת, ומעולם לא ראיתי ריאיון עם שרה נתניהו שהיה אמת, הכול היה שקר", השיבה רגן. "שרה נתניהו היא לא המכשפה מארץ עוץ ולא מגיע לה מה שעושים לה".

כשהטיחה רגן ואמרה כי התקשורת תוקפת את נתניהו באופן בלתי הוגן, ובן עמי הזכיר לה שגם היא חלק מהתקשורת, ענתה רגן: "אני לא מהתקשורת, אני סופרת". בשלב זה הזכיר בן עמי לרגן כי מספר תביעות הוגשו נגדה בשל גניבה ספרותית והפרת זכויות יוצרים. על כך אמרה רגן: "אתה מנסה להכפיש אותי כי אמרתי את האמת על שרה נתניהו".

"אני אישה חזקה". נתניהו (AP)

בריאיון שיתפרסם מחר אומרת נתניהו: "אני אישה חזקה מאוד, פסיכולוגית ורגשית. אדם רגיל, ממוצע, היה מתמוטט מזמן. העובדה שאני מודעת למוטיבציה של ההתקפות האלה עוזרת לי. אני נמצאת תחת מבטה של התקשורת מאז 1996. היינו זוג צעיר מהצד הלא-נכון של המפה הפוליטית. נראים לא רע, משכילים, עם ילדים קטנים וחמודים. כמו שעיתונאי אמר לי פעם, 'אם היית מהשמאל, את, בדיוק כמו שאת, היית המלכה שלנו'".

בראיון מפריכה נתניהו את הטענות שלפיהן היא מתערבת בעבודתו של ראש הממשלה לכאורה: "אני לא משתתפת בישיבות ממשלה. בכנות, יש נשים ואפילו בעלים של חברי כנסת שמעורבים הרבה יותר ממני בעבודתם של בני הזוג שלהם. הוא לא מבקש את עצתי בענייני הממשלה, הביטחון או הכלכלה, שבכולם אני לא מבינה כלום".