י-ם: נהג התמוטט בזמן בדיקת המשטרה - ומת במקום

הנהג נסע בנתיב תחבורה ציבורית ונעצר על ידי משטרת התנועה. כעבור מספר רגעים החל להתנשם בכבדות והתמוטט במקום. לאחר מאמצי החייאה נאלץ צוות מד"א לקבוע את מותו מדום לב

טרגדיה בירושלים: אזרח התמוטט עקב דום לב ומת במהלך חילופי דברים עם שוטר תנועה שעצר אותו ברחוב יחזקאל, סמוך לכיכר השבת בבירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הגבר, בן 57 תושב העיר, נעצר לאחר שנסע בנתיב תחבורה ציבורית, על ידי שוטרי תנועה שהבחינו בו נוסע בנתיב האסור. במהלך בדיקת רישיונו, שהתברר כי לא חודש משנת 2008, הנהג חש ברע, החל להתנשם בכבדות והתמוטט במקום.

עוברי אורח שהיו במקום ניסו להסביר לשוטרים כי האדם, תושב שכונת רמות בירושלים ודמות מוכרת בשכונה, אכן חש ברע ולא מדובר בניסיון להתחמק מקבלת הדוח. למרות מאמציהם של התושבים להסביר את המצב, צוות מד"א שהוזעק למקום נאלץ לבסוף לקבוע את מותו של הנהג, אחרי ניסיונות החייאה שכשלו.

אחד מתושבי השכונה שהיה במקום סיפר לחדשות 2 Online: "הגעתי כאשר ראיתי אדם סובל מקשיי נשימה. הוא היה נרגש מכך שהשוטר עצר אותו והכוננים של 'איחוד הצלה' ניסו לעזור לו עד שהגיעה ניידת טיפול נמרץ של מד"א". האיש הוסיף כי "השוטר אמר שהוא לא סובל משום דבר, אך במהלך הטיפול הנהג עדיין סבל, היה חיוור והחל להכחיל. השוטר הגיע אליו וביקש ממנו לחתום בו במקום שהוא מתחייב להגיע למשפט. זאת טרגדיה".