באר שבע: בן 3 נפל מגובה ונפצע קשה

צוותי מד"א הוזעקו לרחוב יעלם שבעיר בעקבות דיווח על פעוט שנפל מגובה של 10 מטרים במרכז קליטה. החובשים העניקו לו טיפול ראשוני ופינו אותו לבית החולים סורוקה, כשהוא סובל מפגיעה קשה בבטנו

הילד פונה במצב קשה. ארכיון (חדשות 2)

ילד כבן שלוש הובהל היום (ג') לבית החולים סורוקה במצב קשה, לאחר שנפל מחלון במרכז קליטה ברחוב יעלם בבאר שבע. על פי עדי ראייה במקום, החלון ממנו נפל הילד היה בגובה של כעשרה מטרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חובשים ופרדמיקים של מד"א העניקו לילד טיפול ראשוני ופינו אותו עם חבלה רב-מערכתית לחדר ההלם בבית החולים. בשלב זה נסיבות האירוע אינן ברורות והן נחקרות על ידי המשטרה. אלישיב אמיתי, פרמדיק מד"א שהגיע למקום, סיפר כי "הבחנו בילד שרוע על הרצפה עם פגיעה ברורה בבטנו. הענקנו לו טיפול רפואי ופינינו אותו לחדר הטראומה בסורוקה."

הפרמדיק הוסיף כי "כשהגענו לזירה, הילד עדיין היה בהכרה וסבל מכאבים. סביבו היו הרבה עוברי אורח. למרות שהיה בהכרה, קבענו כי מצבו של הפעוט קשה, מאחר וסבל מפגיעה פנימית". לטענתו, למרות שמדובר בקומה הראשונה בבניין, הנפילה הייתה מגובה רב. "הבניין עצמו מוצב על עמודים גבוהים במיוחד", ציין אמיתי. 

בחודש ספטמבר אשתקד נפצע ילד בן 10 באורח אנוש, לאחר שנפל מהקומה הרביעית בבניין בעיר. מבדיקה ראשונית עלה כי הילד מעד בשעה ששיחק. עוד עלה מבדיקת המשטרה כי בבית משפחתו של הילד לא הותקנו סורגים.