המתלוננת נגד השר סילבן שלום: "אני מרגישה מאוימת"

מאז חשיפת התלונה שהגישה נגד השר, מ' מתקשה לתפקד כרגיל וטוענת שהיא מקבלת מסרים מאיימים והיא חוששת. "אני משוכנעת שיגיעו עוד מתלוננות", היא אומרת. עורכת דינה: "אף אחד לא הניע אותה, היא לא יכולה לראות את זה שהוא יהפוך לנשיא"

השר סילבן שלום (פלאש 90)

"אני בטח לא היחידה. מי שהתנהג כך כלפי עובדת בלשכתו, כבר לפני 15 שנים, בטוח שזאת נורמה. אני משוכנעת שיגיעו עוד מתלוננות. לא רציתי קצב 2". כך אומרת היום (ג') למקורביה מ', המתלוננת נגד השר סילבן שלום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לטענתה, לפני 15 שנה בעת שהייתה פקידה בלשכתו הוא הזמין אותה לחדר המלון שבו שהה בירושלים וביצע בה עבירות מין. השר שלום מכחיש לחלוטין את דבריה ואמר שהוא לא מכיר עובדת כזו שעבדה תחתיו בעת שהיה שר המדע.

לטענתה של מ', היא לא הגישה את התלונה כדי שתיפתח חקירה פלילית, כי יש התיישנות, אלא כדי למנוע מהשר שלום להיות נשיא המדינה הבא. מ' עבדה בלשכתו, לטענתה, מאוקטובר 1998 ועד אוגוסט 1999 - כשבתקופה האחרונה של עבודתה אירע המקרה לכאורה ואז סיימה את תפקידה.

בעקבות הפרסומים, היא החליטה היום בעצת עורכת דינה רוני אלוני-סדובניק, להגיש תלונה במשטרה לאחר שלטענתה שמה ומספר הטלפון שלה הודלף. "אני מרגישה מאוימת", ציינה מ' והדגישה: "אני לא יכולתי לראות אותו כנשיא המדינה".

"היא מתקשה לתפקד. היא פשוט מתפוצצת מזה שהיא שומעת שמי שניצל את מעמדו וניצל אותה מינית חושב שהוא צריך להיות נשיא וזו הייתה הסיבה לטענתה שהיא לא יכלה להחזיק את זה בבטן", אמרה לחדשות 2 Online עו"ד סדובניק. "זה תפקיד שיש לו משמעות סמלית עבור עם ישראל וערכי ישראל. אני שומעת מאתמול ללא הרף כל מיני הטלות רפש בה ובאמינותה, אבל אף אחד לא שואל איך הוא טוען שהוא לא מכיר אותה". עורכת הדין וגם מ' עצמה שבו והדגישו כי לא היה אף אדם שהניע אותה להתלונן.

עו"ד רוני אלוני-סדובניק (באדיבות המצולמת)

מקורבי השר: "זו מזימה פוליטית"

בינתיים, נלקחה עדות מחברתה של מ', שטוענת שסיפרה לה על האירוע מיד לאחריו, ועדות גם תילקח מעו"ד אורנה ששון טמיר, אליה פנתה מיד לאחר המקרה לכאורה.

בקרבתו של השר דוחים מכל וכל את הטענות ואומרים כי מדובר ב"מזימה פוליטית" שנועדה לסכל את בחירתו לנשיא המדינה. הלילה התייחסה לפרשה גם רעייתו ג'ודי ניר מוזס שלום שצייצה בטוויטר: "מתפללת שנצליח להירדם לכמה דקות אחרי שני לילות לבנים. כואב כל כך שהילדים בגיל שהם צופים בחדשות".

שלשום התייחס לתלונה גם נמרוד ניר, בנה של אשת השר מנישואים קודמים. "בית הקלפים זה כלום לעומת מה שמתרחש בפוליטיקה הישראלית. כמו למשל פוליטיקאים שמנסים להפליל יריב פוליטי באונס", האשים.

תלונה על עבירות מין נגד השר שלום - הסיקור המלא:

מועמדים לנשיאות על פרשת שלום: "התנפלות חסרת טעם"

השר הבכיר שנגדו הוגשה תלונה הוא סילבן שלום

התלונה תיגמר בלא כלום? "אין סיכוי לכתב אישום נגד השר"

בדיקה: שר בכיר ביצע עבירות מין?

לפניות לכתב: Matanh@ch2news.tv