מתנה ליום הולדת 81: מסע טרקטורים

איך חוגגים יום הולדת בגיל השלישי? יוצאים למסעדה או להצגה עם המשפחה? יש פנסיונרים שבילוי עם המשפחה ביום ההולדת נכנס אצלם להגדרה אחרת לחלוטין: חקלאי החליט לחגוג את יום הולדתו ה-81 במסע טרקטורים מביתו שבמרכז, לרמת הגולן – ובחזרה. "זה זמן איכות עם המשפחה, במיוחד עכשיו באביב שהכל כל כך יפה"

חיים תמיר, חקלאי ממושב בית חנן שגידל כל חייו מטעי אבוקדו וזיתים ביקש לחגוג את יום הולדתו ה-81 בצורה לא שגרתית: בנסיעה של מאות קילומטרים מביתו שבמרכז הארץ עד לקיבוץ אלרום ברמת הגולן ובחזרה על גבי טרקטור. בני משפחתו החליטו להצטרף אל המסע שייקח בין שמונה לעשרה ימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אמרו שאני משוגע - בגיל 81 אתה עולה על טרקטור ולנסוע עכשיו 300 ק"מ לכל כיוון, אבל אני חושב שזו חוויה שלא תחזור שוב" מספר תמיר.

"הוא התכוון לנסוע לבד, אחרי פחות מדקה אמרתי 'אני בא', כך התחלנו יחד לתפור את המסע" מתאר בנו של חיים, גרי. "זו הייתה בקשה אמיצה מצידו, זה לא פשוט בגילו לנסוע לפחות 10 שעות בכל יום כשהטרקטור קופץ ומיטלטל בדרכים המשובשות. להיות עם אבא, בטבע, על הטרקטורים זו חוויה משוגעת" הוסיף. הבוקר הצטרף לאב ולבן גם הנכד עומרי והשלים שלושה דורות על שני הטרקטורים.

שלושה דורות על הטרקטור (חדשות)
"אני לא אגיד שמאז שאני זוכר את עצמי, אבל מגיל מאוד צעיר היו לי טרקטורים" מסביר תמיר את מסיבת יום ההולדת יוצאת הדופן. "העברתי אלפי שעות על טרקטורים, הילדים גדלו עליהם, הנכדים גדלו עליהם, זה חלק מהאישיות שלי" מספר החקלאי הוותיק שגידל עשרות שנים מטעי זיתים ואבוקדו. "זמן האיכות הזה וכשהאביב, זה מרחיב את הלב" סיכם חתן יום ההולדת.