נפגעה בשוד ונפטרה כעבור שבוע

בלה משיח (67) נשדדה על ידי אלמוני בחולון בעת שהייתה בדרך לביתה שביפו ד'. כעבור שבוע היא נפטרה בבית החולים לאחר שמצבה הרפואי הידרדר בעקבות האירוע

בלה משיח (באדיבות המשפחה)

לפני כשבוע נפלה בלה משיח (67) קורבן לשוד בחולון על ידי אלמוני שגנב את תיקה, עת הייתה בדרכה לביתה ביפו. היום (חמישי) היא הלכה לעולמה בבית החולים "איכילוב" שבתל אביב לאחר שמצבה הידרדר בעקבות האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ויקטוריה, בתה, סיפרה לחדשות 2 Online כי האירוע התרחש ביום רביעי שעבר, סמוך לבית החולים וולפסון בשעה 10:00. "מישהו דחף אותה וגנב לה את התיק", היא אמרה, והוסיפה כי לאחר מכן המשיכה אמה לביתה - אך חשה ברע.

"היא לא חשבה שזה יהיה כל כך גרוע. אחרי שלוש או ארבע שעות היא התעלפה ופונתה לבית החולים. מצבה החמיר ומאז היא הייתה מחוסרת הכרה". לדברי הבת, במשטרה פתחו בחקירת האירוע אך לא היו בידי השוטרים מספיק פרטים.

"הם לא הספיקו לדבר איתה, כמוני, כי גנבו לה את הטלפון שהיה בתוך התיק. האירוע היה בקרבת הבית שלה, היא ידעה שזה מקום יחסית מסוכן, היא מאוד רצתה לעבור משם ולא הספיקה".

יצוין כי בתחילה התמקדה החקירה באירוע גניבה והשוטרים גבו עדות ממשיח. לאחר מכן היא שוחררה לביתה אך לקראת ערב הידרדר מצבה הרפואי. כעת ממתינים במשטרה לדוח הפתולוגי כדי להמשיך בחקירה.