"גינדי השקעות" תפצה את דיירי הבניין בחדרה בסכום של 6.3 מיליון שקלים

אתמול נחתם הסכם בין נציגי חברת "גינדי השקעות" לבין נציגי דיירי הבניין בחדרה, שבו קרסו כמה מרפסות בחודש דצמבר האחרון. על פי ההסכם, גינדי תפצה את הדיירים במיליוני שקלים והם ישובו לדירות שרכשו. מנכ"ל בחברת גינדי השקעות: "לקחנו אחריות מלאה על הדיירים"

סוף לפרשת קריסת המרפסות: כפי שפורסם לראשונה בחדשות 2, חברת "גינדי השקעות" חתמה אמש (א') על הסכם קבע עם רוב דיירי הבניין בחדרה, שבו קרסו המרפסות בחודש דצמבר האחרון. על פי ההסכם, הדיירים ישובו לאכלס את הדירות שרכשו, לאחר שיושלמו הבדיקות והעבודות בבניין ובמקביל, יועבר להם פיצוי כספי בסך מיליוני שקלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הדירות המשופצות צפויות להימסר לדיירים עד סוף דצמבר 2014. במידה וטרם יושלמו העבודות בבניין עד למועד זה, יידחה מועד המסירה ל-31 במרץ 2015. תאריך המסירה יהיה כפוף לקבלת טופס 4 מעיריית חדרה ולאישור הקונסטרוקטור המקובל על הצדדים.

בנוסף, גינדי השקעות התחייבה לשאת בתשלום חודשי לכל אחד מהדיירים עד למסירת הדירות, בסך 7,500 שקלים, וכן לשאת בתשלומים לכלל 25 הדיירים בסך כולל של כ- 6.3 מיליון שקלים. יחד עם זאת, התחייבה גינדי השקעות לשאת בעבור הדיירים בעלות דמי ביטוח במשך שנתיים ממסירת החזקה בדירות.

מנכ"ל גינדי השקעות: "לקחנו אחריות לאורך כל הדרך"

"ההסכם שהצלחנו לגבש עם 25 הרוכשים בבניין שבו קרסה המרפסת - הוא תולדה של המדיניות שהנהגנו של לקיחת אחריות מלאה על הדיירים שרכשו מאתנו את הדירות", אמר אורי לוי, מנכ"ל משותף בגינדי השקעות.

"השקענו מאמצים ומשאבים עצומים בטיפול בבעיותיהם, במציאת פתרונות דיור איכותיים לתקופת הביניים עד להשלמת הבדיקות והעבודות בשני הבניינים והשבתם של הדיירים לחיים תקינים כפי שתכננו מלכתחילה לשביעות רצונם המלאה", הוסיף לוי. "כל זאת מבלי להמתין לבירור ולמיצוי הדין עם האחראים למחדל הבניה. אנו מתכוונים להמשיך ולנהל משא ומתן הוגן ופתוח עם יתר הדיירים, מתוך שאיפה כנה ומתוך רצון אמיתי להגיע להבנות ולסיכומים עם כולם".