שרה נתניהו משיבה לטענות נגדה: "אני חזקה, אדם רגיל היה מתמוטט"

בריאיון ל"מעריב-סופהשבוע" שיתפרסם מחר מספרת רעיית ראש הממשלה על הביקורת מצד התקשורת, החיים לצד בעלה, בנימין נתניהו ומתעקשת כי היא נהנית מאהדת הציבור: "אנשים ממש מעריכים מה שאני עושה"

"אדם אחר היה מתמוטט". נתניהו (AP)

"אני אישה חזקה מאוד, פסיכולוגית ורגשית. אדם רגיל, ממוצע, היה מתמוטט מזמן" - כך אומרת רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, בריאיון ל"מעריב-סופהשבוע" שיתפרסם מחר (שישי) ומשיבה אש לטענות נגדה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"העובדה שאני מודעת למוטיבציה של ההתקפות האלה עוזרת לי", היא מספרת. "אני נמצאת תחת מבטה של התקשורת מאז 1996. היינו זוג צעיר מהצד הלא-נכון של המפה הפוליטית. נראים לא רע, משכילים, עם ילדים קטנים וחמודים. כמו שעיתונאי אמר לי פעם, 'אם היית מהשמאל, את, בדיוק כמו שאת, היית המלכה שלנו'".

נתניהו טוענת כי בניגוד גמור לפרסומים בתקשורת, הציבור הישראלי אוהב אותה: "אנשים ממש מעריכים מה שאני עושה. כשהלכתי לבית החולים לבקר חיילים ב'צוק איתן', או לבקר משפחות שכולות, האנשים שפגשתי תמיד אמרו לי אותו דבר: 'אל תשימי לב לתקשורת. אנחנו אוהבים אותך".

בראיון מפריכה נתניהו את הטענות שלפיהן היא מתערבת בעבודתו של ראש הממשלה לכאורה: "אני לא משתתפת בישיבות ממשלה. בכנות, יש נשים ואפילו בעלים של חברי כנסת שמעורבים הרבה יותר ממני בעבודתם של בני הזוג שלהם. הוא לא מבקש את עצתי בענייני הממשלה, הביטחון או הכלכלה, שבכולם אני לא מבינה כלום.

"אבל אחרי הכל, אני פסיכולוגית, והנאמנות שלי אליו לא מוטלת בספק. זאת גישה אליטיסטית ושוביניסטית שמאשימה את האישה, שאומרת שהכל חייב להיות באשמת האישה. זאת גישה סקסיסטית מאוד - ניסיון מכוון להשפיל את אשת ראש הממשלה בתפקידה הטבעי כשותפה שלו וכעזר כנגדו".