צפו: "גייזר" מים ענק בלב ירושלים

צינור מים התפוצץ בשכונת גאולה בירושלים, והזרם הגיע לגובה של עשרות מטרים. "ממש מפלי הניאגרה", טען תושב השכונה, בשעה שהילדים המחופשים נהנו מהזרם המפתיע

יש ים בירושלים? בלב שכונת גאולה בבירה, לא רחוק מרחוב מלכי ישראל, התפוצץ היום (ב') בצהריים צינור מים במה שנראה כגייזר אימתני בלב העיר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ההתפרצות הגיעה לגובה של עשרות מטרים ונצפתה למרחק רב. ה"גייזר" הירושלמי התיז מים בלב השכונה במשך כשעתיים, ורבים מהתושבים, שחגגו את חג הפורים, נראו בעיקר משועשעים מהסיטואציה המוזרה שאירעה באמצע שכונת המגורים שלהם.

חי כהן, עובר אורח שצפה באירוע, סיפר לחדשות 2 Online כי "לא ברור איך הדבר הזה קרה, המים זורמים כאן כבר בערך שעתיים כשאף אחד לא מגיע לסגור או לתקן את הברז".

כהן ציין כי הזרם היווה למקור שמחה בשכונה: "יש כאן הרבה ילדים מחופשים שבעיקר נהנים מהמים ומאווירת החג שהאירוע הזה יוצר". "ממש מפלי הניאגרה", ציין תושב אחר לנוכח כמות המים הגדולה שהציפה את המקום. "ושאבתם מים בששון ממעייני הישועה!" ציין בחיוך תושב נוסף שנהנה מהפלא.

מחברת הגיחון נמסר בתגובה: "היום בשעה 14:30 התקבל דיווח על רכב שעבר במקום, פגע בצינור מים ראשי וברח מן הזירה. הדבר גרם לפרץ המים האדיר, דבר שהצריך ניתוק מים ותפעול האירוע ובדקות הקרובות אמור העניין להיפתר סופית על ידי עובדי הגיחון".