פתח תקווה: מערבל בטון דרס למוות נערה

בת 18 חצתה את הכביש ברחוב שטמפפר בפתח תקווה, כשלפתע מערבל בטון שעבר בכביש פגע בה והרג אותה. צוותים של איחוד הצלה מד"א מצאו אותה שרועה על הכביש וקבעו את מותה

החובשים נאלצו לקבוע את מות הנערה. הזירה (חדשות 24)

תאונה קטלנית בפתח תקווה: נערה בת 18 נדרסה למוות על ידי מערבל בטון ברחוב שטמפפר בעיר. חובשים ופרמדיקים של 'איחוד הצלה' ומד"א שהוזעקו למקום נאלצו לקבוע את מותה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מ'איחוד הצלה' נמסר כי "מדובר בצעירה הולכת רגל שנפגעה. החובשים שהגיעו לזירה דיווחו כי היא נהרגה במקום כתוצאה מאופי הפגיעה הקשה, וצוותי זק"א ומשטרה פועלים במקום". שוטרי תחנת פתח תקווה הגיעו במקום, ובוחני תנועה הוזעקו לזירת האירוע.

יוסי עמר, חובש 'איחוד הצלה' שהתגורר באזור סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בצעירה הולכת רגל שנפגעה ממשאית. לי ולחובשים נוספים מיחידת האופנולנסים שהגיעו לזירה בכדי להציל את חייה לא נותר אלא להמתין לצוותי זק"א ומשטרה שהגיעו למקום. למרבה הצער היא נהרגה במקום כתוצאה מאופי הפגיעה הקשה".

אביחי חדד, פרמדיק מד"א שהגיע לזירת התאונה סיפר: כי מצא את הנערה שרועה על הכביש ומחוסרת הכר. "היא הייתה ללא דופק וללא נשימה, ובסמוך אליה עמדה משאית בטון. ניסינו לבצע בה פעולות החייאה, אבל הפציעות שלה היו קשות מאוד ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה".

תאונה קשה בפתח תקווה. זירת האירוע (חדשות 24)

ביום שישי: הרוגה ושני פצועים בתאונה בעמק יזרעאל

ביום שישי נהרגה בת 27 מנצרת בתאונה בין שלושה כלי רכב בצומת מזרע בכביש 60 בעמק יזרעאל, סמוך למכללה המקומית. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו לה טיפול רפואי ולאחר נסיונות החייאה נאלצו לקבוע את מותה. מבדיקה ראשונית עלה כי בעלה של ההרוגה, שנפצע בינוני-קשה, נהג באחד הרכבים, שנפגע בהתנגשות עם רכב אחר. 

המשטרה בודקת חשד כי ההרוגה נפצעה לאחר שירדה מהרכב וגופתה תישלח לנתיחה במכון לרופאה משפטית לקביעה סופית של סיבת המוות. בעלה של ההרוגה, בן 30 מנצרת, נפצע ופונה לבית החולים העמק במצב בינוני-קשה עם פגיעת ראש. נהג ברכב אחר, תושב הצפון בן 30, נפצע קל. 

ניסים מלכה, פרמדיק מד"א שטיפל בפצועים, סיפר: "על הכביש סמוך לכלי הרכב שכבה צעירה בשנות ה-20 עם פגיעה רב מערכתית כשהיא מחוסרת הכרה, ללא נשימה וללא דופק. אזרחים שהיו במקום התחילו לבצע בה פעולות החייאה. המשכנו בפעולות החייאה מתקדמות, אך לאחר זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה". מלכה ציין כי הנוסע שנפצע בינוני-קשה פונה בהכרה, ונהג הרכב שנפצע קל טופל במקום.

זירת התאונה במזרע (דוברות מד"א)