עמק יזרעאל: הרוגה ו-2 פצועים בתאונה במזרע

צעירה כבת 25 נהרגה בתאונה בין שתי מכוניות בעמק יזרעאל. צוות מד"א שהגיע למקום ניסה להחיותה, אך נאלץ לקבוע את מותה. שני נוסעים נוספים, בשנות ה-30 לחייהם, נפצעו בתאונה: אחד במצב בינוני-קשה ואחד במצב קל. המשטרה החלה בבדיקת נסיבות התאונה

תאונה קשה בעמק יזרעאל. זירת האירוע (דוברות מד"א)

תאונת שרשרת קטלנית בעמק יזרעאל: נוסעת מנצרת בת 27 נהרגה בתאונה שאירעה בין שלושה כלי רכב בצומת מזרע בכביש 60, סמוך למכללה המקומית. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו לה טיפול רפואי ולאחר נסיונות החייאה נאלצו לקבוע את מותה. המשטרה סגרה את הכביש עד לתום הבדיקה. מבדיקה ראשונית עולה כי בעלה של ההרוגה - שנפצע בינוני-קשה - נהג באחד הרכבים, שנפגע בהתנגשות עם רכב אחר. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המשטרה בודקת בשעה זו חשד כי ההרוגה נפגעה לאחר שירדה מהרכב ועל כן גופתה תישלח לנתיחה במכון לרופאה משפטית לקביעה סופית של סיבת המוות. בעלה של ההרוגה, בן 30 מנצרת, נפצע ופונה לבית החולים העמק במצב בינוני-קשה עם פגיעת ראש. נהג ברכב אחר, תושב הצפון בן 30, נפצע קל. 

בוחני תאונה של המשטרה הגיעו למקום התאונה. מחקירה ראשונית של המקרה עולה כי רכב אחד פגע בחלקו האחורי של הרכב השני, והצעירה בת ה-25,  הכביש נסגר, וקיימים עומסי תנועה באזור. ניידות של משטרת התנועה מכווינות את הנהגים באזור עד לסיום בחינת נסיבות התאונה.

ניסים מלכה, פרמדיק מד"א שטיפל בפצועים, סיפר: "על הכביש סמוך לכלי הרכב שכבה צעירה בשנות ה-20 עם פגיעה רב מערכתית כשהיא מחוסרת הכרה, ללא נשימה וללא דופק. אזרחים שהיו במקום התחילו לבצע בה פעולות החייאה. המשכנו בפעולות החייאה מתקדמות, אך לאחר זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה". מלכה ציין כי הנוסע שנפצע בינוני-קשה פונה בהכרה, ונהג הרכב שנפצע קל טופל במקום.

אתמול: הרוג בתאונה כביש 4

גבר בן 40 נפגע קשה הלילה מפגיעת רכב בכביש החוף, סמוך למחלף שפיים. האיש פונה על ידי צוות מד"א לבית החולים בילינסון בפתח תקווה. המשטרה החלה בחקירת נסיבות האירוע. שעות ספורות קודם לכן הולך רגל בן 64 נפגע מרכב חולף בירושלים בראשון לציון. צוותי מגן דוד אדום שהגיעו למקום פינו את הפצוע לבית החולים אסף הרופא במצב בינוני, כשהוא סובל מחבלת ראש וגפיים.

הולך רגל נוסף, בשנות ה-50 לחייו, נפגע אתמול קשה מפגיעת רכב בכביש 4, סמוך לצומת מסובים, ומת מפצעיו כעבור זמן קצר בבית החולים תל השומר. אגף התנועה של המשטרה חוקר את נסיבות התאונה.