מתחפשים ומצלמים: גלריית פורים

ילדים חוגגים פורים בכל הארץ בשלל תחפושות. בין גיבורי העל שכבשו גם השנה את הרחובות, ניתן להבחין גם במספר תחפושות מקוריות במיוחד. כך למשל, ובצל המתיחות בדרום, שני ילדים במועצה האזורית אשכול התחפשו לכתבי חדשות 2 שמדווחים על לימודים בצל ההסלמה. כך זה נראה

למרות מזג האוויר הסגרירי, ילדים וגם בוגרים יצאו מבתיהם מחופשים והגיעו לבתי הספר ולגנים. למרות המתיחות בדרום, הילדים שם לא זנחו את החגיגות ויש כאלה שאף התחפשו ברוח ההסלמה הנוכחית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

נעה ואריאל קגן מחופשים (המייל האדום)

"האחיות מלול" (המייל האדום)

מתחפשים בגשם (חדשות 2)

בין שלל התחפושות שאנו רגילים לראות - אלה הקנויות, ובהן באטמן, ספיידרמן, נסיכות ועוד שלל גיבורי על - יש כאלה שחשבו על תחפושת מקורית יותר, שאותה אף הכינו בעצמם. כמו למשל, שני ילדים מהמועצה האזורית אשכול שהתחפשו לכתבי חדשות 2 המדווחים כי למרות המתיחות - "הלימודים באזור יתקיימו כסדרם".

אליאב ואליאן זפרני מטבריה (המייל האדום)

שכבה י' מבית הספר ברנקו וייס (המייל האדום)

אבישג לוי (המייל האדום)

כמדי שנה הגיעו הילדים המחופשים מלווים בהוריהם למוסדות החינוך בעיר שדרות, כשהתרגשות ניכרת על פניהם. אלא שהפעם לא ניתן היה להסתיר גם את החשש והעייפות בעקבות לילה ללא שינה שבו תקף צה"ל מספר יעדים ברצועה. "אנחנו מנסים לעודד את הילדים", סיפרה יפית, אם לילד שהתחפש לשוטר כדי להגן על חבריו לספסל הלימודים. "מנסים בעיקר לתת תחושה של ביטחון".

עופרי בת 10 חודשים מחולון (המייל האדום)

איתי וליאן שיינבליט (המייל האדום)

כיתה י"ב 6 מבית הספר דוד טוביהו (המייל האדום)

דורון אביטל מאריאל (המייל האדום)

לעומת זאת, לא מעט הורים בחרו שלא לאפשר לילדיהם להגיע למוסדות החינוך, למרות ששטחי הלימוד נחשבים למרחבים מוגנים. "אי אפשר לחיות עם הפחד הזה, לשלוח את הילדים לבית הספר זה הכי קל - אבל לא במצב הזה", סיפרה גלית, אם לתלמידת חטיבת ביניים בעיר. "שמישהו יתעורר במדינה הזאת".