שמח ומבדח: בבתי הספר ובגנים חוגגים את פורים

כבכל שנה ובמיוחד על רקע ההסלמה בדרום, במד"א ומשטרה נערכים בכוננות מוגברת לחגיגות חג הפורים שהחלו הבוקר בבתי הספר וגני הילדים, ופרסמו המלצות מיוחדות לציבור. ומה יהיה מזג האוויר?

במד"א ביקשו להימנע מתחפושות דליקות (רויטרס)

חוגגים את פורים - למרות המתיחות: הבוקר (ו') חוגגים את חג התחפושות ומשלוחי המנות בבתי הספר וגני הילדים בשלל הפעלות ואירועים צבעוניים. כבכל שנה - ובמיוחד על רקע המצב הביטחוני המתוח בדרום, במשטרה ובמד"א נערכים כדי לאפשר חג בטוח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

רמת הכוננות של המשטרה הועלתה, וכוחות גדולים מוצבים במקומות הומי אדם, מקומות רגישים, אתרים שבהם יתקיימו תהלוכות ומסיבות, וכמובן בכבישים - מחשש שיהיו נהגים שיקיימו את מצוות החג לשתות אלכוהול "עד דלא ידע", ואז ייקחו הגה לידיים.

עופרי מחולון התחפשה לכבשה (המייל האדום)

במד"א ביקשו מהציבור שלא להשתמש בנפצים, רקטות וזיקוקים מחשש לכוויות. כמו כן, אין לשמור פיקות וקפצונים בכיסים. יש להקפיד על שימוש בתחפושות שאינן דליקות, ושמאפשרות לילד לנוע בחופשיות בלי חשש שייפול או יסתבך. כמו כן, אסור לכבס תחפושות מחשש שמידת עמידותן באש תיפגע, ויש לשלוח אותן לניקוי יבש.

כמיטב המסורת - חג גשום (אלמוג טסלר וחברים)

במד"א ביקשו מהציבור להימנע משתייה מופרזת של אלכוהול שמסכנת את הבריאות ועלולה אף להביא לאובדן הכרה ומוות. מומלץ גם לא להשאיר במסיבות בקבוקי משקה ללא השגחה ולא להיכנס למקומות הומי אדם יתר על המידה.

חג גדול לילדים. משפחת טרפיקנט מחופשת (משפחת טרפיקנט)

ומה מזג אוויר שצפוי למתחפשים? גשמים מהצפון ועד הנגב עם שלג בחרמון והתקררות נוספת. הגשם ייחלש מהצהריים. בקצרין צפויות 10 מעלות בצהריים, בצפת 7, בחיפה 14, בתל-אביב 16 מעלות, בירושלים 8 מעלות, ובדרום: בבאר-שבע 14 ובאילת 18 מעלות בצהריים.

מדוע לא יבוא פורים פעמיים בשבוע? (חגית אדר)

בשבת יהיה מעונן חלקית והטמפרטורות יעלו מעט, אך הטמפרטורות עדיין נמוכות מהרגיל לעונה. בראשון - התחממות ניכרת ומזג אוויר נאה ואף אידיאלי לתהלוכות העדלאידע שיצעדו ברחבי הארץ.

מיני מאוס - במיוחד לכבוד החג (שירלי שטיינמן)

מתחפשים - ולא מוותרים על הממתקים (חדשות 2)