בכיר בשב"ס המפקח על עברייני מין - בהתבטאות מינית חריגה

דווקא בכיר ביחידת "צור" לפיקוח על עברייני מין הציע לקצינה לבצע אקט מיני בקצין אחר במהלך ישיבה סוערת. הקצינה נפגעה, אך בחרה שלא להתלונן. הקצין התנצל על הדברים והסביר כי מדובר בפליטת פה. שב"ס: "התבטאות לא נאותה, רואים זאת בחומרה"

התבטאות לא ראויה, למצולם אין כל קשר לידי (רויטרס)

התבטאות מינית בוטה דווקא אצל מי שמפקח על עברייני מין: אחד הקצינים הבכירים ביחידת "צור" של שירות בתי הסוהר, שעוסקת במעקב אחר עברייני מין, "הציע" לקצינה במהלך ישיבה לבצע אקט מיני בקצין אחר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

מהעדויות שהגיעו לידי חדשות 2 אונליין עולה כי בתום ישיבת מפקדים שהתקיימה לפני כארבעה חודשים, שבה נכחו תשעה אנשים, התפתח דין ודברים בין הקצין הבכיר לבין אותה קצינה. בלהט הדברים הוא פנה אליה בקול רם ואמר את הדברים. הנוכחים בחדר היו המומים מההתבטאות החריגה והישיבה הסתיימה.

הוצע לקצינה שנפגעה להגיש תלונה שתיחקר ביחידה הארצית לחקירות סוהרים או להעביר את המקרה לטיפול משמעתי בתוך הארגון. הקצינה החליטה שלא להגיש תלונה.

הקצין שהתבטא באופן בוטה זומן לריאיון עם הממונה עליו, שם הנושא נסגר לאחר שהסביר כי זו הייתה פליטת פה, והתנצל על כך.

משירות בתי הסוהר נמסר בתגובה: "שב"ס רואה בחומרה כל התבטאות לא נאותה והאירוע טופל במישור המשמעתי והפיקודי. יחד עם זאת יש לציין כי הקצין התנצל על פליטת הפה עוד באותו הרגע בה נאמרה ולאחר מכן באופן אישי כלפי הקצינה. כמו כן יובהר כי הקצינה בחרה שלא להתלונן והקצין הוא שפנה מיוזמתו למפקדיו ודיווח על האירוע".

לפניות לכתב: AzriA@Ch2news.tv