צפו: המתיחה הגדולה של עיריית ירושלים

בירת ישראל הפכה בשבועיים האחרונים לזירת מתיחות, לאחר שבעירייה מתחו תושבים וצילמו אותם במצלמה נסתרת – במטרה לעודד השתתפות במרתון שיחול בקרוב בעיר. איך זה עבד? תושבים הופתעו כשקבוצת אנשים רצה לעברם במפתיע. כך נראו התגובות

"יהודה ברקן מתיחות - גרסת הבירה": בעיריית ירושלים רצו לקדם את מרתון "ווינר ירושלים" שייערך בעוד כשבוע וחצי בעיר, והחליטו למתוח את תושבי העיר - על מנת לעורר את המודעות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הסרטון, שהגיע לרשתות החברתיות והופק בהשתתפות כ-70 תושבים וניצבים תיעד במצלמה נסתרת תגובות של עוברי אורח בסמטאות נחלת שבעה ומרכז העיר, לאחר שהופתעו על ידי משתתפי הסרטון שרצו לעברם.

מי שהפיקה את הסרטון היא דוברות עיריית ירושלים שצילמה את המתיחות במשך שני ימי צילום. "המסר העיקרי הוא שהמרתון הוא יום חג לכל תושבי העיר והכי חשוב זה 'אל תברח - תרוץ'", סיפרו לחדשות 2 Online בעירייה. לדבריהם, יש נטייה של חלק מהתושבים לחשוב שהמרתון הוא עונש או מצור על העיר - אך הם רוצים למתג את זה כיום חג.

אגב, לפי מפיקי הסרט - אף אחד מהנמתחים לא נבהל יותר מדי, וכולם חייכו והיו באווירה טובה. הם גם כמובן אישרו את השתתפותם בסרטון - לאחר הצילומים.