עובדי מעריב הגישו תלונה במשטרה נגד שלמה בן צבי

עשרות עובדי העיתון "מעריב" הגישו היום תלונה במשטרה נגד מו"ל העיתון, שלמה בן צבי, לאחר שלטענתם כספים הופרשו מהמשכורות שלהם החל מחודש יולי האחרון - אך לא הועברו לקרנות הפנסיה שלהם - זאת בניגוד לחוק. "בן צבי נוהג ברמייה ונוכלות", טוענים העובדים

תלונה במשטרה. המו"ל שלמה בן צבי (יח"צ)

העובדים נגד המו"ל: עשרות עובדי "מעריב" הגיעו היום (ג') לתחנת המשטרה בתל אביב והגישו תלונה כנגד מו"ל מעריב, שלמה בן צבי. העובדים דורשים לפתוח בחקירת משטרה פלילית כנגד בן צבי שלטענתם, לא העביר את כספי הפנסיה של עשרות מהם לקרנות הפנסיה שלהם עוד מחודש יולי 2013 - זאת למרות שניכה כספים אלה משכרם. בן צבי הבטיח לעובדי מעריב כי הגיע להסדר פריסת החוב מול קרנות הפנסיה אולם בבדיקה שערכו, טרם הועברו הכספים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

העובדים יצאו ממערכת העיתון בתל אביב לתחנת המשטרה - שם ערכו הפגנה ונשאו שלטים, עליהם נכתב בין היתר: "שלמה, למה גנבת לי את הפנסיה?", "בן צבי, שברת שילמת" ו-"בן צבי עושק את עובדי מעריב". בנוסף, הגישה יושבת הראש המשותפת של וועד עיתונאי מעריב, גבי גולדמן, תלונה נוספת נגד בן צבי בגין העברת נכסים של העיתון ובהם פרטי מנויים, פרטי תשלום ונתונים נוספים לחברות אחרות שבשליטתו.

"שלמה בן צבי נוהג באופן סדרתי בשיטות של רמייה ונוכלות. כבר לא מדובר רק ביחסי עבודה, כי אם בעבירות פליליות לכאורה שעל רשויות החוק לחקור. אנו מקווים שמשטרת ישראל תמצה איתו את ההליכים עד תום", אמרה גולדמן.