היום: כל סניפי הדואר בשביתה

עובדי דואר ישראל משביתים ליום אחד את כל שירותי וסניפי הדואר, במחאה על פיטורי עובדים. העובדים יפגינו מול משרדי ההנהלה, שלדבריהם "הביאה את חברת הדואר לסף תהום, ופוגעת בעובדים באופן חד צדדי"

כל הסניפים סגורים היום (חדשות 2)

כאן שביתה: עובדי חברת דואר ישראל יקיימו היום (ב') שביתת אזהרה כללית בת יום אחד. במקביל לשביתה, אלפי עובדים מרחבי הארץ יפגינו סמוך לשעה 11:00 מול משרדי ההנהלה ברחוב ההגנה בתל אביב, במחאה על פיטוריהם של עשרות עובדים במהלך הדיונים על רפורמה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חברת הדואר מסרה כי "לצערנו, עקב שביתה בת יום אחד עליה הכריזה נציגות העובדים של דואר ישראל, ביום שני, 10/03/2014, כל יחידות הדואר תהיינה סגורות למעט סוכנויות הדואר ובנוסף כל שירותי הדואר יושבתו, עמכם הסליחה".

עובדי הדואר מוחים על צעדי ההנהלה, החד-צדדיים לדבריהם, בהם ההחלטה לפטר עשרות עובדים בעיצומו של תהליך מו"מ בין הצדדים. יו"ר ועד עובדי הדואר, שמעון פרג'ון, אמר אתמול כי "אפילו המנכ"ל הודה בפניי שיש התקדמות במו"מ על תוכנית ההבראה, אבל באותה נשימה הוא הודיע לי על פגיעה בעובדים. הסברתי לו שיש כבר אור בקצה המנהרה ומיותר להעכיר את האווירה. לצערי, כל ניסיונותיי עלו בתוהו".

הסניפים סגורים, הבוקר (חדשות 2)

פרג'ון קרא להתערבותם המיידית של שר האוצר ושר התקשורת, והאשים את ההנהלה "שהביאה את חברת הדואר לסף תהום. ההנהלה בפאניקה והיא מנסה להציל את עורה על ידי צעדי קיצוץ חמור על גבם של העובדים. במצב כזה השרים חייבים להתערב". פרג'ון הדגיש כי עובדי הדואר מוכנים לתוכנית הבראה שתצעיד את הדואר קדימה "אולם לא באופן החד-צדדי וההיסטרי שבו נוקטת ההנהלה".