תועד במצלמה: תאונת שרשרת - הרכב עף על טור מכוניות

מצלמת רכב שהותקנה באחת המכוניות שהיו מעורבות בתאונת השרשרת הגדולה בכביש 1 לפני כשבועיים מספקת הצצה נדירה לרגע ההתנגשות העוצמתי. גם כוחות ההצלה שהגיעו למקום הופתעו מכך שאיש מהמעורבים לא נהרג. "היה לנו מזל גדול", סיפר אחד הנהגים

תיעוד נדיר של תאונת שרשרת שאירעה לפני כשבועיים בכביש 1, הנציח את רגע ההתנגשות - שהמשיך בנסיעה על טור של מכוניות. הצילום נעשה באמצעות מצלמה שהותקנה באוטובוס שהיה מעורב בתאונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתיעוד נראה כי נהג האוטובוס מתקרב בנסיעה בירידה ממחלף שורש לכיוון שער הגיא לעבר פקק תנועה גדול. רגע לפני ההתנגשות הספיק הנהג לצעוק ליושבי האוטובוס "תחזיקו חזק!". מעוצמת ההתנגשות הועפה המכונית שבה ישבו בני משפחת קירשנזפט קדימה בחוזקה, כשמעוצמת הפגיעה היא נרמסת תחת מכונית אחרת שעמדה לפניה. נזק כבד נגרם לכל המכוניות, שבע במספר, שהיו מעורבות בתאונה. בנס לא היו פגיעות בנפש.

"היה פה נס גדול", סיפר הנהג שהיה מעורב בתאונה, פיני קירשנזפט, איש חב"ד. "יצאנו בסביבות 00:30 מירושלים. נסענו במהירות של 70 קמ"ש כחוק, זיהינו פקק ועמדנו בו. ואז לפתע, הבטתי במראה וראיתי אוטובוס דוהר מאחוריי. גם אם הוא היה מנסה לעצור הוא עדיין היה בי מאחור. מההתנגשות עפנו כמעט שישה מטרים קדימה, אני, אשתי ושתי הילדות שלי. רק הספרים וקופת הצדקה של הרבי מיליובוויטש הצילה אותנו".