נחש צפע ענק נתפס בארון חשמל בגליל

במהלך תיקונים שבוצעו בארון חשמל במאגר מי קולחין בגליל התגלה צפע ענק, שאורכו כ-1.30 מטר - האורך המקסימלי לצפע מצוי. לוכד נחשים הוזעק למקום ושחרר את הנחש לטבע. "לוכדים אחרים שסיפרתי להם על זה והראיתי להם את התמונות אמרו שהם לא ראו כזה דבר", סיפר הלוכד לחדשות 2 Online

נחש הצפע שנתפס (קובי אלקובי)

קובי אלקובי, לוכד נחשים מהצפון, נקרא בשבוע שעבר לתפוס נחש שהשתחל לארון חשמל במאגר מי קולחין לא רחוק מקיבוץ שמיר שבאצבע הגליל, והתגלה במהלך תיקונים בארון. כשהגיע למקום הוא הופתע למצוא צפע עצום, הגדול ביותר שהוא ראה אי פעם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"כלוכד נחשים קיבלתי הרבה טלפונים על נחשי צפע, אבל אף פעם לא ראיתי צפע באורך ובעובי כזה", סיפר אלקובי לחדשות 2 Online. "גם לוכדים אחרים שסיפרתי להם על זה והראיתי להם את התמונות אמרו שהם לא ראו כזה דבר".

"לא ראיתי דבר כזה" (קובי אלקובי)

רוב נחשי הצפע המצוי, הנחש הארסי הנפוץ בישראל, מגיעים לאורך של 90-70 סנטימטרים. לדברי קובי, אורכו של הנחש המדובר היה כ-1.30 מטרים, האורך המקסימלי לנחש צפע. לרוב מקרי ההכשה בישראל אחראים נחשי הצפע, למרות שהם ניזונים בעיקר מחולדות.

לאחר שהצטלם עם בעל החיים הגדול, שחרר קובי את הצפע ברמת הגולן. אז תיזהרו - אתם עוד עלולים לפגוש אותו.

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.