התעללות מחרידה בכלב חוללה סערה ברשת: נער השליך אותו מעבר לגדר

סרטון מחריד בו נראית התעללות קשה במיוחד בכלב חולל סערה ברשתות החברתיות: בתיעוד המזעזע נראה נער משליך כלב מעבר לגדר גבוהה, ואת חבריו מתגלגלים מצחוק לאחר המעשה. שעות לאחר פרסום הסרטון, העלה הנער סרטון התנצלות - כשמגבת על ראשו: "הייתי שיכור, אני אתחיל להתנדב בעמותה למען בעלי חיים"

התעללות מחרידה בכלב חסר אונים: חבורת נערים ממרכז הארץ העלתה היום (שישי) לרשת סרטון בו נראה אחד מהם מתעלל בכלב קטן וזורק אותו לגובה. בסרטון אוחז אחד הנערים בכלב, ואז, ברגע אחד - ובלי לחשוב כלל על השלכות מעשיו - משליך את הכלב מעבר לגדר גבוהה של בית הצמודה לבית בו שהה עם חבריו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מיד לאחר המעשה הנורא, הנער המתעלל וחבריו התגלגלו מצחוק - ולא חשבו לרגע מה קרה לכלב שנזרק אל מעבר לגדר. התיעוד המזעזע גרם היום לסערה של ממש ברשתות החברתיות - מה שהוביל להסרת הסרטון המחריד תוך זמן קצר.

השליך את הכלב מעל לגדר - וצחק (מתוך עמוד הפייסבוק של אחד הנערים)


הנער המתעלל שהבחין בתהודה הרבה סביב הסרטון בו תועד מתעלל בכלב חסר הישע, פרסם הערב סרטון התנצלות - כשפניו מכוסות במגבת וכתב בעמוד הפייסבוק שלו: "אני רוצה להתנצל בפני כולם. עשיתי מעשה נורא. אני ממש מתחנן בפניכם שתסלחו לי. אני הייתי מסטול באותו יום ואני לא בן אדם רע כמו שכולכם חושבים. ביום ראשון אני אתחיל להתנדב בעמותות למען החיות. אני שוב מתחנן שתסלחו לי, זה לא מרוע זה פשוט מחוסר שפיות. אני בסך הכל בן 17. בבקשה מכם, תשתפו ותנסו להבין".

הנער בסרטון ההתנצלות שהעלה, הערב (מתוך עמוד הפייסבוק של אחד הנערים)