נערים הניחו תיק שמדמה מטען חבלה מתחת למכונית – ועוררו בהלה

תיק ממנו השתלשלו חוטים התגלה מתחת למונית בעיר עכו . כוחות ההצלה הוזעקו למקום וגילו שמדובר בתיק שהכיל אבן וחוטים, על מנת לדמות מטען חבלה. במשטרה מעריכים שמדובר במעשה קונדס של נערים שניצלו את הבהלה מאירועי טרור פליליים שאוחזת ברחובות בתקופה האחרונה

גל הטרור הפלילי המשתולל ברחובות ישראל ככל הנראה לא הרתיע שני נערים מעכו, שזרעו פאניקה הערב (ד') בעיר: מתחת למונית באחד הרחובות בעיר נמצא תיק ממנו השתלשלו חוטים - מה שעורר בהלה בקרב עוברי אורח שחלפו במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אזרחים מודאגים דיווחו למשטרה ולמד"א על התיק ובו המטען לכאורה, ותוך זמן קצר הגיעו לאזור כוחות הביטחון בליווי חבלנים שסגרו את הזירה מחשש שמדובר במטען שעומד להתפוצץ.

גורם בכיר בתחנת משטרת עכו אמר לחדשות 2 Online: "מדובר במעשה קונדס של ילדים שהניחו תיק מתחת למונית ובו אבן עם חוטים - דבר המדמה מטען חבלה. הדבר הצריך הקפצת כוחות גדולים לזירת האירוע".

תושב האזור המתגורר בסמוך למקום האירוע הביע תרעומת על המעשה. "מה שקרה פה רק מעיד על הבהלה הגדולה שאנחנו כאזרחים נתונים בה בתקופה האחרונה עקב התפשטות מלחמת הפשע ברחובות", אמר. "מעשה קונדס של ילדים הקפיץ את הכוחות - וזה דבר מאוד מסוכן. צריך להעניש אותם בחומרה. לא חסרות לנו דאגות או פחדים במדינה".