אמו של פליסיאן: "חגי הכי התגעגע לקובה דלעת שלי"

שעות לפני שיצא מבית המשפט לכיוון ביתו, אמו של חגי פליסיאן כבר ערכה קניות לרגל החגיגות הלילה בבית המשפחה בפרדס כץ. "כל יום ויום ציפיתי לבשורה הזאת ולרגע הזה", אמרה

עוד לפני שבית המשפט הורה הערב (ד') על שחרורו למעצר בית של חגי פליסיאן, הנאשם ברצח במועדון הבר נוער בבית משפחת פליסיאן כבר החלו ההכנות לקראת החגיגות לאחר תשעה חודשים בכלא. אמו, רבקה פליסיאן, סיפרה לחדשות 2 Online כי כבר אחר הצהריים העמידה סירים על האש. "הוא הכי התגעגע לקובה דלעת שלי", אמרה פליסיאן באושר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"חגי וכל האחים שלו יהיו כאן בחגיגות", סיפרה האם. "בטח גם יגיעו חברים ודודים לחגוג. כל יום ויום ציפיתי לזה. כל יום חיכיתי לנס. כל בוקר הייתי מדליקה שלושה נרות ומבקשת מהקדוש ברוך הוא ניסים ונפלאות. כל יום ציפיתי לבשורה הזאת ולרגע הזה. הרגשתי שהצדק יצא לאור סוף סוף. עד המדינה היתל במשטרה והמשטרה שיחקה אותה ראש קטן. היא האמינה לעד מדינה שקרן ולא אמין".

אמו של פליסיאן סמוכה ובטוחה שהפרשה שהובילה את בנה למעצר ממושך כבר נמצאת מאחוריו. "אני לא חושבת שאי פעם יהיה עוד איזה כתב אישום או שיפתחו את התיק הזה", הדגישה האם. "חבל על הכסף והאנרגיות של מדינת ישראל".

פליסיאן בבית המשפט היום (חדשות 2)

"מאחלת שהרוצח האמיתי יימצא"

לדבריה של האם, הראיות שנמצאות בידי המשטרה לא מאיימות על עתידו של חגי. "יש הבדל בין הקלטות לבין יריות", אמרה פליסיאן בזעם. "כבר דיברנו על ההקלטות האלה, זה הכל חארטה. עד המדינה הוליך את חגי שולל. כל מדינת ישראל יודעת את זה. זאת ראייה? בן אדם בא ועשה לחגי מלכודת. עד המדינה היה שקרן. כל זה היה בשיתוף פעולה עם ימ"ר תל אביב".

"אני מאחלת שהרוצח האמיתי יימצא וייתפס", הוסיפה פליסיאן. "שיבוא בכבודו ובעצמו ויודה באשמה כדי שנוכיח את חפותנו, כדי שנוכיח שחגי במאה אחוז ומיליון אחוז חף מפשע".

בנוגע לעתידו של בנה מחוץ לכותלי בית המעצר, אמרה פליסיאן "כי חגי עבר תקופה מאוד לא פשוטה. הוא יצטרך ניקוי ראש". פליסיאן הוסיפה: "הם הרגו אותו. הרגו לו את הנפש. לבוא ולהפיל על בן אדם צעיר כזה דבר ביום בהיר זה לא דבר פשוט. הם רמסו אותו. הרסו לו את הנפש ועכשיו הוא יצטרך לרפא את הנפש שלו".

אמו של חגי סיפרה על תכניותיו לימים הקרובים ואמרה כי הן כוללות בעיקר לימוד תורה. "מה שיחזק אותו זה לימוד תורה", אמרה. "זה מה שהוא אמר שיכול לשנות אותו ולחזק אותו".