השוטר שנדקר שב לעבודה: "לא מתכוון לעזוב את המשטרה"

השוטר שנדקר לפני כחודשיים על ידי פלסטיני בגבו, שב לעבודתו במשטרה. בשיחה עם חדשות 2 Online הוא מתאר את הרגעים הקשים של ההתמודדות עם הפציעה ומבהיר: "המחשבה על פרישה מהמשטרה מעולם לא עברה בראשי"

"התחנה הפכה למשפחה", רביד (פייסבוק)

חודשיים לאחר שנדקר על ידי פלסטיני ביישוב אדם, חזר היום (ג') השוטר רמי רביד לשירות במשטרה. "פרישה לא באה בחשבון, אני לא מתכוון לעזוב את המשטרה", אמר לחדשות 2 Online.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

רביד בן ה-41, נדקר בגבו על ידי מחבל פלסטיני שנמלט מיד מהמקום. חודשיים לאחר מכן, רביד טוען כי הוא מצבו הבריאותי השתפר מאז, אך הוא עדיין לא שב לתפקוד מלא. "מתאוששים, אני עדיין לא ב-100% תפקוד, עדיין יש לי כאבים בגב באזור שבו נותחתי, אך פרישה מהשירות לא עברה לי בראש", סיפר רביד.

"גם אם לא אחזור לתפקיד הזה, ימצאו לי תפקיד אחר. אני את המשטרה לא עוזב", הבהיר רביד. "אני משרת כבר 19 שנים במשטרה. מהיחס שקיבלתי ממשטרת מחוז ש"י, מהיחידה בתחנת בנימין, ממפקד המחוז ניצב קובי כהן ומפקד התחנה סנ"צ דודי חיון, רואים שהמשטרה דואגת לשוטרים שלה.

רביד מתאר את הימים שבהם החלים מהפציעה כתקופה קשה, וציין את חזרתו למשטרה כחלק מהטיפול ומהחזרה החשובה לשגרת חייו. "היתה תקופה לא פשוטה, גם נפשית וגם גופנית. אך המשפחה עוטפת ותומכת", סיפר. "העובדה שחזרתי לעבודה מהווה חלק מההבראה של הגוף. זה חלק מהטיפול, טראומה לא פשוטה שצריך להתמודד איתה".

רביד אף תיאר את הקשיים בהתמודדות עם הרגע הקשה, שבו הותקף על ידי המחבל. "לא תפסו אותו עדיין", אמר. "תמיד יש את המחשבה, את הפלאשבקים של האירוע. גם הדברים האלה בטיפול - אני מקווה שזה יחלוף. במשטרה בכל אופן, קיבלו אותי בזרועות פתוחות. אחרי 15 שנה בתחנה, זה כבר כמו משפחה".