אמר לחבריו שהוא "שומע קולות" המורים לו לרצוח אותם - ונעלם

בדיוק לפני שבוע בילה מתן סוויסה בן 19 מחולון עם חבריו. בבוקר המחרת נפרד מאמו ויצא מביתו - אליו לא שב. בעקבות משבר שעבר בשנה שעברה התערער מצבו הנפשי, וכעת חוששים בני משפחתו כי הוא יפגע בעצמו

חשש לחייו. מתן סוויסה (משפחת סוויסה)

לפני כשבוע יצא מתן סוויסה בן 19 מביתו שבחולון ומאז נעלמו עקבותיו. בקרב בני משפחתו וחבריו גובר כעת החשש שיפגע בעצמו בשל מצב נפשי קשה שבו הוא שרוי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשנה שעברה חווה מתן משבר קשה כשאיבד את אביו. בעקבות המצוקה הקשה שבה היה שרוי, הוא אושפז בבית החולים אברבנאל וטופל תרופתית. באחרונה סיפר כי הוא שומע בראשו קולות הקוראים לו להרוג.

בערב יום ג' האחרון שקדם להיעלמותו, השתתף מתן במפגש חברים, שבמהלכו סיפר כי הוא שומע קולות הקוראים לו להרוג אותם ולכן עליו להיעלם. באותו הערב הוא שב לביתו, ממנו יצא למחרת ומאז לא שב. בני משפחתו המודאגים פנו למשטרה, שלטענתם מתייחסת לאירוע כתרחיש היעדרות שגרתי של בני נוער.

"פנינו למשטרה אבל בינתיים הם לא עושים דבר", סיפרה מורן שרעבי, זוגתו של אחיו. "בינתיים הקמנו יחד עם חברים חמ"ל בפייסבוק ובקבוצת הוואטסאפ כדי להגיע לחשיפה מרבית. החשש כרגע הוא שהוא יפגע בעצמו".

תיאור: גובהו 170 סנטימטרים, שיערו שחור קצר והוא נראה לאחרונה לא מגולח. הוא לבש קפוצ'ון בצבע אדום, ג'ינס כחול משופשף ונעל נעליים שחורות.

כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש להתקשר למוקד 100 של המשטרה.