בת 4 הובהלה לבית החולים לאחר שהותקפה ע"י קנגורו

פעוטה בת 4 שהגיעה עם הוריה לטיול בגן החיות "גן גורו" בקיבוץ ניר דוד שבעמק בית שאן, הותקפה בידי קנגורו במקום. אמה טוענת שהחיה תקפה את בתה, שסובלת משריטות בצווארה ובלחייה. היא פונתה לטיפול בביה"ח "העמק" בעפולה, מצבה מוגדר קל

קנגורו תקף פעוטה בגן החיות (AP)

הבילוי המשפחתי בגן החיות הסתיים בפציעה: פעוטה בת 4 שהגיעה הבוקר (שבת) עם הוריה לגן החיות "גן גורו" בקיבוץ ניר דוד שבעמק בית שאן, הותקפה על ידי קנגורו - ונפצעה קל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אמה של הפעוטה טוענת כי במהלך ביקור בגן החיות האוסטרלי בקיבוץ, בו ישנם סוגים רבים של קנגורו שחלקם אף מסתובבים בגן בחופשיות ושבחלקם אף ניתן לגעת וללטף, תקף אחד מהם את בתה הקטנה.

כתוצאה מהתקיפה, הפעוטה נשרטה בצווארה ובלחייה - ונפצעה באורח קל. הילדה המבוהלת פונתה עצמאית מהמקום לקבלת טיפול בבית החולים "העמק" בעפולה.

מ"גן גורו" נמסר בתגובה: "ב-18 שנות הפעילות של הגן, מיליונים עברו במקום, ליטפו והאכילו קנגורו להנאתם. בכניסה למתחם הקנגורו, מפורסמים כללי התנהגות ברורים שכאשר שומרים עליהם, אין כל חשש. כידוע, הקנגורו היא חיית בר רגועה שאינה תוקפת בני אדם. במקרה הנדון, מדובר בקנגורו ממין נקבה עם גור בכיס, שכנראה חשה בסכנה. ככל הידוע לנו, הילדה נשרטה קלות בלבד. אנו מזמינים את כל משפחתה לחוויה מתקנת בפארק בכל תאריך שיחפצו".