הרוג ופצוע בינוני בתאונת אופנוע בחיפה

צוותי מגן דוד אדום שהגיעו לזירה במנהרות הכרמל נאלצו לקבוע את מותו של צעיר בן 20. חברו, בן 25, פונה לבית החולים רמב"ם כשהוא סובל מפגיעה רב-מערכתית

זירת תאונה. ארכיון (דוברות מד"א)

רוכב אופנוע (20) נהרג וחברו (25) נפצע קשה בתאונת דרכים קשה במנהרות הכרמל בחיפה. צוותי מגן דוד אדום שהוזעקו לזירה העניקו לשניים טיפול רפואי ראשוני, אך מאמציהם להציל את חייו של אחד מהם עלו בתהו ומותו נקבע במקום. הפצוע השני פונה לבית החולים רמב"ם בעיר כשהוא סובל מפגיעה כלל-מערכתית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אתמול נהרג גבר בשנות ה-50 לחייו לאחר שאיבד שליטה על רכבו והתנגש בעץ בכביש 90, מצפון לקריית שמונה. צוותי מד"א שהוזעקו למקום ניסו לבצע בו החייאה אך נאלצו לקבוע את מותו.

הנהג, שנסע מכיוון מטולה לקריית שמונה, איבד ככל הנראה את השליטה על מכוניתו באחד העיקולים בכביש, סטה ממסלולו והתנגש בעץ. צוותי מד"א מרחב ירדן שהגיעו למקום, איתרו את הרכב סמוך לבית העלמין של קריית שמונה. הצוותים ביצעו באיש פעולות החייאה, אך בסופן נאלצו לקבוע את מותו.

שמעון אביטבול, פראמדיק מד"א, הגיע ראשון לזירת התאונה. "כשהגענו למקום ראינו בתעלה בצד הדרך רכב שהתנגש בעץ", סיפר אביטבול. "נהג הרכב, שהיה לכוד בכיסא הנהג, נמצא כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה קשה ביותר".