מצמצתם? פספסתם ג'וב במשרד התחבורה

כמה זמן יש לאפשר למחפשי עבודה להגיש מועמדות למשרה ממשלתית? במשרד התחבורה פרסמו שתי מודעות דרושים לאקדמאים בעלי ניסיון. המועד האחרון לשליחת קו"ח בפקס: 4 ימים בלבד לאחר מכן, בהם שישי ושבת. בעקבות פניית חדשות 2 Online הנחו בנציבות שירות המדינה להאריך את זמן הפניות. משרד התחבורה: מדובר בטעות

המודעות שפורסמו והתאריכים (משרד התחבורה)

ביום רביעי האחרון בשעות אחר הצהריים פורסמה באתר משרד התחבורה מודעת דרושים לשני תפקידים. אך מהו המועד האחרון להגשת קורות חיים? עד היום. כן, על פי הפרסום, במשרד התחבורה הקצו ארבעה ימים בלבד למציאת מועמדים ראויים וכללו בתוכם את שישי ושבת, בהם כמובן אין איש במשרד שיוכל לקבל את הפקס המיוחל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"בלשכת מנהל הרשות לתחבורה ציבורית במשרד התחבורה והבטיחות בדרכים בירושלים קיימות 2 משרות פנויות באופן זמני כמפורט", צוין באתר משרד התחבורה. התפקידים הם: מרכז/ת בכיר/ה (תאום מעקב ובקרה) ו מנהל/ת תחום (תאום מעקב ובקרה). מדובר בתפקידים הדורשים בין שנתיים לארבע שנות ניסיון וגם תואר אקדמי.

"זה נראה ממש מוזר", מוחה איתי חיים, מנכ"ל ארגון נוסעי התחבורה הציבורית בישראל. "רק חסר היה שיצרפו סטופר עם ספירה לאחור. אם במשרד התחבורה מחפשים אנשים ראויים לאייש תפקידים חשובים, מן הראוי גם שיבליטו את המודעות שלהם ויעניקו יותר זמן להגיש מועמדות".

ביקשנו לבדוק עם משרד התחבורה ונציבות שירות המדינה את פשר העניין, ולברר האם מדובר בכלל פרק זמן מספיק דיו על מנת להגיש מועמדות. במשרד התחבורה ענו לנו כי מדובר בטעות בתאריך ההגשה. "בכוונת המשרד לעדכן את התאריך ולהוציא שנית את המכרז", נמסר.

בנציבות שירות המדינה אמרו כי "מבדיקת הנושא עם משרד התחבורה עולה כי אכן הייתה טעות במתן הזמן להגשת מועמדויות. הנציבות הנחתה את המשרד לאפשר זמן הגשה של שבוע ימים".