עוספיה: בת 86 נחנקה למוות בדירתה

לוחמי האש וצוותי מגן דוד אדום הוזעקו לדירה שעלתה באש בכפר עוספיה. הם הגיעו לדירה הבוערת, ומצאו קשישה בת 86 ללא רוח חיים. עדיין לא ברור באופן חד משמעי מה גרם לתקרית, אך ייתכן שמדובר בקצר בתנור הביתי. המשטרה ממשיכה לחקור את הנסיבות

הדירה השרופה בעוספיה (דוברות כיבוי אש מחוז חוף)

קשישה בת 86 נחנקה למוות הבוקר (שבת) כתוצאה משאיפת עשן לאחר ששריפה פרצה בביתה הפרטי בכפר עוספיה. שכניה שהבחינו באש ובעשן החלו בפעולות הכיבוי והזעיקו את כוחות ההצלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שני צוותי לוחמי אש הגיעו למקום, ומצאו את הקשישה כשהיא ללא רוח חיים. צוותי מגן דוד אדום שהוזעקו אף הם לדירה הגיעו סמוך לשעה 08:15 וקבעו את מותה של הקשישה במקום.

מותה של הקשישה נקבע במקום (דוברות כיבוי אש מחוז חוף)

חוקר הדליקות הגיע גם הוא למקום על מנת לבדוק את הסיבה לפרוץ השריפה. ככל הנראה האש דלקה בעקבות קצר בתנור הביתי. מסתמן כי אין חשד לפלילים, אך בתחנת חיפה של המשטרה ממשיכים לחקור את נסיבות האירוע.

"כשהגעתי למקום ראיתי בית פרטי שעולה ממנו עשן ושכנים שמכבים את האש בעזרת צינורות מים", סיפר חובש בכיר במד"א, אופיר ריינזילבר, האחראי על תחנת מד"א במקום והראשון שהגיע לזירת האירוע. "מיד כשהאש כובתה וניתן היה להיכנס לדירה, ראיתי אישה כבת 80 שוכבת על הרצפה כשהיא מחוסרת הכרה, ללא נשימה ודופק, עם פיח רב על הפנים והגוף".

"ניסיתי לבצע בה פעולות החייאה בעזרת פרמדיקים שלנו שהגיעו", הבהיר ריינזילבר, "ולאחר זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה לאחר שככל הנראה שאפה עשן רב".

אין חשד לפלילים (דוברות כיבוי אש מחוז חוף)