בן 21 טבע למוות באגם ליד ירושלים

צוותי מגן דוד אדום וכוחות משטרה גדולים הוזעקו למאגר מים, סמוך ליישוב בית זית, לאחר שצעיר בן 21 נכנס לשחות - ולא יצא בתום החיפושים נמשתה גופתו

טרגדיה ליד ירושלים: הסתיימו החיפושים של כוחות ההצלה אחר תלמיד ישיבה בן 21, שנכנס היום (ד') אחר הצהריים למאגר מים בקרבת היישוב בית זית שבמבואות ירושלים - ולא יצא ממנו. הצעיר נמשה מן המים על ידי חוקרי המשטרה וצוותי מגן דוד אדום ללא רוח חיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

צוותי הצלה גדולים הגיעו לזירת האירוע, כשלא היה ברור מה מצבו של הצעיר. חבריו העידו כי הוא נכנס לשחות במקום ונעלם. דביר עדני, חובש "איחוד הצלה", סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בחבריו של הבחור כשהם מבוהלים לאחר שחברם נעלם, ככל הנראה לאחר שטבע באגם".

צוותי ההצלה במהלך חיפושיהם (חדשות 24)

פראמדיק מד"א ניסן חפץ סיפר: "קיבלנו קריאה על ארבעה צעירים שנכנסו לשחות במאגר מים שאינו מוכרס סמוך ליישוב בית זית. הצעירים הבחינו כי חברם, בן 21, לא יצא מהמים והתקשרו לכוחות הביטוחון על מנת לקבל סיוע באיתורו".

עוד הוסיף החובש: "למקום הוזעקו יחידות חילוץ וצוללנים שפעלו בזירה בנסיון לאתרו, עוברי אורח סיפרו כי מדובר בתלמיד ישיבה שטבע בבוץ לאחר ששחה באגם, וכוחות גדולים של משטרה וכיבוי אש פעלו בזירה".