נהג הרכב התנגש באוטובוס - ונמחץ למוות

תאונה קטלנית בצפון הארץ: נהג רכב פרטי כבן 30 נהרג לאחר שרכבו התנגש באוטובוס בצומת נחל עמוד שבכביש 85. הרכב נמחץ - ונהג הרכב שנהרג במקום נותר לכוד בתוכו. נהג האוטובוס נפצע קל ופונה לקבלת טיפול

נהג רכב פרטי נמחץ למוות: גבר כבן 30 שנהג ברכב פרטי בכביש 85 נהרג לאחר שרכבו התנגש באוטובוס סמוך לצומת נחל עמוד לכיוון צומת קדרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כתוצאה מההתנגשות, הרכב הפרטי נמחץ כליל, והגבר שנהג בו נלכד ברכב. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהגיעו למקום דיווחו על גבר שנלכד בתוך הרכב הפרטי כשהוא ללא רוח חיים - זאת לאחר שנהרג במקום. לאחר מאמצי החייאה ממושכים, נאלצו צוותי מד"א לקבוע את מותו במקום של נהג הרכב הפרטי.

הרכב ובו הנהג נמחץ לחלוטין (דוברות מד"א)

יניב מילשטיין, פרמדיק מד"א שהגיע למקום, תיאר שמדובר בתאונה קשה מאוד ומזעזעת: "כשהגענו למקום, ראינו רכב פרטי מעוך לחלוטין. ניתן היה לזהות שבתוכו לכוד גבר אחד כשהוא ללא רוח חיים. ניסינו והיה קשה מאוד לראות מה קורה בתוך מה שנשאר מהרכב המעוך ואם יש לכודים נוספים".

לדבריו, רק לאחר חילוץ מורכב וממושך, ניתן היה לקבוע שברכב היה אדם אחד שחולץ ללא רוח חיים - ושכעבור זמן קצר נקבע מותו. "כמי שמטפל בהרבה תאונות באזור, מראה כזה אני לא זוכר", סיכם.

נהג האוטובוס, גבר כבן 50, נפצע באורח קל והוא סובל מחבלות בגפיים. הוא פונה לקבלת טיפול בביה"ח "זיו" בצפת.