העיוורת שנדרסה זועמת: "לא היה אכפת לנהגת שאני אמות"

לאחר מצוד בן 72 שעות, תפסה הבוקר המשטרה צעירה בת 21 החשודה בדריסה ובהפקרה של מלכה סאחורי, עיוורת מחיפה בת 59. בשיחה עם חדשות 2 Online התרעמה סאחורי על כך שהנהגת שפגעה בה ברחה, ולא סייעה לה: "לא היה אכפת לה שאני אמות. מקווה שהעונש שלה יהיה קשה כדי שאחרים ילמדו לעזור ולא להפקיר פצועים"

איך אפשר להשאיר בן אדם פצוע על הכביש ולא לעזור לו? כך תהתה הבוקר (ג') מלכה סאחורי, עיוורת תושבת חיפה, שנדרסה בשבת האחרונה בעת שחצתה את הכביש עם כלב הנחייה שלה. בשיחה עם חדשות 2 Online זעמה סאחורי על הנהגת הצעירה החשודה שדרסה אותה וברחה - ושנתפסה הבוקר לאחר מצוד בן 3 ימים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"הבת שלי התקשרה אליי הבוקר ואמרה ששמעה בחדשות שמי שדרס אותי נתפס", סיפרה סאחורי. "התברר לנו שמדובר בנהגת צעירה בת 21. אני מרוצה שתפסו אותה כי צריך שהיא ואחרים כמוה ילמדו לא לדרוס ולהפקיר - ושהענישה תהיה יותר מחמירה", הוסיפה ממיטת בית החולים.

סאחורי זעמה על היחס של הנהגת החשודה בדריסה: "נראה שלא היה אכפת לה אם אני אמות או לא. כשאני שומעת חתולה מיללת ברחוב אני עוזרת לה, אז לבן אדם אין ערך ולא עוזרים לו?".

מרותקת למיטתה מאז התאונה

"אם היא הייתה מגישה לי עזרה, יכול להיות שהעונש שלה היה קל יותר וגם המצב שלי היה עכשיו טוב יותר", סיפרה סאחורי הפצועה, שסובלת משברים וכאבים ברגליים, בחילות וכאבי ראש - ולמעשה מרותקת למיטתה מאז התאונה.

"אמא חיה לבד בדירה שלה ומנהלת אורח חיים עצמאי, הולכת ועובדת והיא אישה מאוד פעילה. עכשיו, אחרי התאונה, פשוט השביתו אותה", סיפרה בתה מרים, ששוהה לצד מיטתה בבית החולים רמב"ם.

"אני לא יודעת אם אמא שמחה אחרי התפיסה של הנהגת החשודה, כי כרגע אנחנו עסוקים בלפתור את הבעיות האישיות שלה. עכשיו אין אפשרות לשים אותה בבית לבד ולא יודעים אם משאירים אותה בבית החולים עד לניתוח שהיא צריכה לעבור בשבוע הבא", הוסיפה הבת.

החשודה מובאת לביהמ"ש (חדשות 2)

הנהגת החשודה בדריסה נעצרה לאחר מצוד בן 72 שעות

היום עצרה המשטרה צעירה בת 21, שלפי החשד דרסה בבוקר יום שבת את סאחורי שחצתה את מעבר החצייה, פצעה אותה ולאחר מכן נמלטה מהמקום. הצעירה נעצרה בתום פעולות חקירה של היחידה המרכזית של אגף התנועה, בסיוע שוטרי מחוז חוף. יחד עם הנהגת נעצרו שני חשודים נוספים, שאחד מהם היה עמה ברכב בשעת התאונה. בית משפט השלום בחיפה האריך את מעצרם של הנהגת ושל חשוד נוסף עד מחר, בעוד שמעצר החשוד השלישי הוארך עד היום בשעה 16:00.

התאונה אירעה בסוף השבוע האחרון, כשהאישה חצתה במעבר חצייה את רחוב אלנבי בעיר, כשהיא מובלת על ידי כלב הנחייה שלה. רכב פרטי שחלף במקום פגע בה ונמלט.

סאחורי פונתה על ידי צוות של מגן דוד אדום לבית החולים רמב"ם, כשהיא סובלת מחבלות בגפיים. במשטרה פתחו במצוד אחר הדורסת שכאמור הגיע לסיומו היום.