דרמה בנחל שורק: משפחה נלכדה ברכב

למקום הוזעקו כוחות גדולים ונערכו מאמצים כדי לחלץ את יושבי המכונית. לא ידוע על נפגעים באירוע. מוקדם יותר היום, בכביש 222 שבנגב, נתקע כלי רכב ובו שני בני אדם באתר נחל הבשור. הם חולצו על ידי מסוק, מתנדבים וכוחות משטרה

החילוץ הדרמטי בנגב, היום (חטיבת דובר המשטרה)

משפחה שנסעה במכוניתה נסחפה בשיטפון בנחל שורק באזור בית שמש. למקום הוזעקו כוחות גדולים ונערכו מאמצים כדי לחלץ את יושבי כלי הרכב. לא ידוע על נפגעים באירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מוקדם יותר היום, בכביש 222 שבנגב, נתקע כלי רכב ובו שני בני אדם באתר נחל הבשור. למקום הוקפצו יחידת החילוץ "הר הנגב" ושוטרי המחוז הדרומי על מנת לסייע לחלץ את נוסעי המכונית. עקב תנאי השטח הוזעק למקום מסוק צה"לי ויחד עם המתנדבים והשוטרים חילצו את השניים, שפונו לבית החולים לקבלת טיפול רפואי.

במקביל, התרחבו הסריקות אחר שי יעקב נועם, בן 31 מרחובות, שאבד אתמול באזור עין גדי. היום, לאחר שחלפה יותר מיממה מבלי שנוצר עמו קשר, הודיעו צוותי החילוץ כי הם מרחיבים את פעולות החיפוש אחריו, כשלמאמצים הצטרפו מסוק של חיל האוויר יחד עם כלבים של יחידת "עוקץ" של צה"ל. הזכר האחרון ממנו: תמונת סלפי שצילם אתמול.

שיטפון בנחל צין (אורי פרי גל)

סריקות נרחבות. יעקב נועם (פייסבוק, יורי שינקו)

הסריקות אחרי יעקב נועם מתבצעות גם באזור ירושלים ורחובות - שם מתמקדים הצוותים בעיקר בפן המודיעיני. "אנחנו נמצאים כרגע בצפון ים המלח ומחפשים אחריו יחד עם בני משפחתו", סיפר לחדשות 2 Online ניר ונגר, סגן מפקד יחידת חילוץ עין גדי.

"אנו יודעים שהוא הגיע לאזור עין גדי בלילה שבין חמישי לשישי ונתקע עם הרכב באזור שמורת הטבע של עין גדי. המשפחה דואגת ומשתפת פעולה, יש לנו יותר מקצה חוט ואנו מקווים למצוא אותו במהרה".