ליד הומלס, על קיר. פרויקט גרפיטי על שרה נתניהו ברחובות תל אביב

על רקע הסרטון עם מושיק גלאמין בבית ראש הממשלה שהוצג כמוזנח, החליטו הסטודנטים תומר רבינא וחן אשכנזי לבצע את המיזם. "חשבנו להוציא את האייטם החם ביותר ברשת השבוע - לרחוב", אמרו לחדשות 2 Online

(תומר רבינא וחן אשכנזי)

ליד חסר בית, על קיר מתקלף ומציגה צינור שופכין. תומר רבינא (29) וחן אשכנזי (24), סטודנטים לפרסום וקופירייטינג במכללת ACC, החליטו להוציא לפועל פרויקט גרפיטי מיוחד - ובחרו נושא אקטואלי. על רקע הסרטון עם מושיק גלאמין בבית ראש הממשלה שהוצג כמוזנח - הם בחרו ברעיון הנועז.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ביום חמישי האחרון, במסגרת השיעור של יריב טוויג, הם הכינו שבלונה של רעיית ראש הממשלה. הם נכנסו לגוגל, מצאו תמונה, עיבדו באמצעות "פוטושופ", הדפיסו, חתכו וקנו תרסיס שחור.

(תומר רבינא וחן אשכנזי)

(תומר רבינא וחן אשכנזי)

במהלך יום שישי הם יצאו למספר מוקדים בתל אביב ומצאו את המקומות המתאימים לטעמם, שאותם הם מעדיפים שלא לחשוף. "העלינו את הרעיון בכיתה והמורים דחפו אותנו לזה", סיפר רבינא לחדשות 2 Online. "הרעיון היה להצביע על תחלואות שיש בעיר בצורה סאטירית - ושרה הרימה לנו להנחתה עם הסרטון". השניים הוסיפו: "חשבנו להוציא את האייטם החם ביותר ברשת השבוע - לרחוב".

עמית גל, מנהל מסלול קופירייטינג ופרסום במכללת ACC על שם תרצה גרנות, אמר: "לא עשינו דבר כזה אף פעם. הרעיון עלה בשיעור הגרפיטי הראשון במכללה, כחלק מההבנה שגרפיטי זה מדיה חדשה לפרסום. יש לזה פוטנציאל להתפשט הרבה יותר ואני מניח שבימים הקרובים ייקחו את זה הרבה מאוד אנשים ברשת וידביקו את זה על תמונות שהם מוצאים".

לפניות לכתב: MatanH@ch2news.tv