כלבים ומסוק באוויר: מאמץ שיא למציאת הנעדר בדרום

יותר מיממה חלפה מאז שאבדו עקבותיו של שי יעקב נועם (31) מרחובות, שנראה באחרונה באזור עין גדי. צוותי החילוץ מגבירים את מאמצי החיפושים, כשלסריקות הנרחבות יצטרפו מסוק וכלבים מיחידת "עוקץ" של צה"ל

הסריקות מתרחבות: אתמול (שישי) לפני הצהריים הייתה הפעם האחרונה שבה נראה שי יעקב נועם, בן 31 מרחובות, שעקבותיו אבדו באזור עין גדי. היום, לאחר שחלפה יותר מיממה מבלי שנוצר עמו קשר, הודיעו צוותי החילוץ כי הם מרחיבים את פעולות החיפוש אחריו, כשלמאמצים יצטרפו מסוק של חיל האוויר יחד עם כלבים של יחידת "עוקץ" של צה"ל. הזכר האחרון ממנו: תמונת סלפי שצילם אתמול.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הסריקות אחרי יעקב נועם מתבצעות גם באזור ירושלים ורחובות - שם מתמקדים הצוותים בעיקר בפן המודיעיני. "אנחנו נמצאים כרגע בצפון ים המלח ומחפשים אחריו יחד עם בני משפחתו", סיפר לחדשות 2 Online ניר ונגר, סגן מפקד יחידת חילוץ עין גדי.

"אנו יודעים שהוא הגיע לאזור עין גדי בלילה שבין חמישי לשישי ונתקע עם הרכב באזור שמורת הטבע של עין גדי. המשפחה דואגת ומשתפת פעולה, יש לנו יותר מקצה חוט ואנו מקווים למצוא אותו במהרה".

טרם אותר. שי יעקב נועם (משטרת ישראל)

כלבים ומסוק: מאמץ למציאת הנעדר (חדשות 2)

המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בחיפושים

ליחידת חילוץ עין גדי הצטרפו גם אנשי יחידת חילוץ מגילות. במשטרה קראו לציבור לעזור בחיפושים אחריו וציינו כי הוא נראה בפעם האחרונה באכסניית הנוער בעין גדי, אתמול ב-5:30 בבוקר. תיאורו: מבנה גופו מלא, גובהו 1.80 מטרים, שיערו חום וקצר ועיניו חומות.

נועם יצא מביתו שלשום בשעות אחר הצהריים ונראה לאחרונה על ידי מספר אנשי מע"צ שפעלו לחסימת כבישים בשל בולענים. כשעתיים לאחר מכן ניסה נועם ליצור קשר עם בן משפחה אך ללא הצלחה.

כל היודע דבר על מקום הימצאו או יכול לסייע באיתורו מתבקש להתקשר לתחנת ערד בטלפון 08-9551222 או למוקד 100 של המשטרה.