שני פצועים בפיצוץ במוסך באזור

פיצוץ עז נשמע במוסך ברחוב השבעה ביישוב לאחר שבלון חמצן נפגע במהלך עבודות ריתוך של העובדים במקום. פרמדיקים של מד"א פינו שני פצועים לבית החולים תל השומר, ובמשרד העבודה פתחו בחקירת נסיבות האירוע

תאונת עבודה קשה באזור: אדם אחד נפגע קשה ואחר קל בפיצוץ בלון חמצן הבוקר (א') במוסך בדרך השבעה ביישוב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

למקום הוזעקו כוחות משטרה ממרחב איילון וכבאים מתחנת חולון, שתוך דקות השתלטו על השריפה שפרצה. במקביל, פעלו הכוחות בשטח לפנות את האנשים מהזירה ולוודא כי לא מדובר בדליפת גז.

פרמדיקים של מד"א שהוזעקו גם הם למקום העניקו לפצועים טיפול רפואי ראשוני ופינו אותם לבית החולים תל השומר. העובד שנפצע קשה, בן 30, פונה כשהוא מורדם, מונשם וסובל מכוויות בכל חלקי גופו.

מבדיקה ראשונית של התאונה עולה כי עבודות ריתוך שביצעו העובדים במוסך גרמו לפגיעה במכל החמצן ולפיצוץ העז שגרם לפציעתם. ככל הנראה קרע בצינור של מכונת הריתוך הוא שהביא להשתלשלות האירועים הקשה.

עידן הלל, פרמדיק מד"א שהיה מהראשונים להגיע לזירה סיפר על הרגעים שלאחר הפיצוץ. "כשהגענו למקום כיוונו אותנו למתחם שאליו הרחיקו את הפצוע ממקור האש. הוא היה בהכרה מלאה עם כוויות בכל חלקי גופו וסבל מכאבים".

לדברי הפרמדיק, "מיד הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח שכלל משככי כאבים, הרדמה והנשמה ופינינו אותו לבית חולים תוך כדי המשך טיפול. פצוע נוסף נכווה קלות בגפיים ופונה באמבולנס מד"א להמשך טיפול בבית חולים".

למוסך צפויים להגיע אנשי משרד העבודה שבצוותא עם חוקרי משטרת תל אביב יבדקו את נסיבות האירוע.