המשטרה מנהלת מצוד אחר נהג שדרס עיוורת בחיפה - ונמלט

בתאונת פגע וברח שאירעה אמש (ו') בחיפה נפגעה באורח קל אישה עיוורת בת 59, בשעה שחצתה את הכביש במעבר החצייה כשהיא מובלת על ידי כלב הנחייה שלה. הנהג הפוגע נמלט מהמקום - והמשטרה מנהלת אחריו חיפושים מאז אתמול בערב. כל מי שברשותו מידע על התאונה או הנהג, מתבקש לפנות למוקד 100

פגע בעיוורת - ונמלט. אילוסטרציה (עזרי עמרם, חדשות 2)

פצע עיוורת בשעה שחצתה את הכביש - ונמלט: מאז שעות הערב אמש (ו') המשטרה מנהלת מצוד אחר נהג שנסע ברכב פרטי בחיפה - דרס ופצע קל אישה עיוורת בת 59 שחצתה את הכביש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האישה חצתה את הכביש במעבר חצייה ברחוב אלנבי 97 בעיר סמוך לשעה 19:00 בערב, זאת כשהיא מובלת על ידי כלב הנחייה שלה. לפתע, בעודה חוצה את הכביש, נפגעה ממכונית פרטית שחלפה במהירות. היא נפצעה בגפיה באורח קל והנהג הפוגע נמלט מהמקום.

המצוד אחר הנהג הדורס נמשך מאז שעות הערב אתמול וגם הבוקר, זאת לאחר שמשטרת התנועה פרסמה הודעה בה היא קוראת לכל מי שהיה עד לתאונה או שיש בידיו כל מידע הרלוונטי לחקירה, ליצור קשר עם מוקד 100. "המשטרה ממליצה המשטרה להסגיר את עצמו , זאת בטרם ייתפס על ידי הבוחנים ושוטרי היחידה המרכזית של אגף התנועה", נמסר מאגף התנועה של המשטרה.

האישה פונתה ע"י צוותי מד"א לבית החולים רמב"ם כשהיא סובלת מחבלה בגפיה. מדוברות בית החולים רמב"ם נמסר כי הפצועה במצב קל ותועלה בקרוב להשגחה באחת המחלקות הכירורגיות.