הורחבו החיפושים אחר המטייל שנעלם

כוחות חילוץ רבים פועלים לנסות ולאתר את שי יעקב נועם מרחובות שמאז אתמול אבדו עקבותיו סמוך לעין גדי. הבוקר בעקבות מידע חדש הורחבו החיפושים לרחובות וירושלים. כך זה נראה

אתמול (שישי) בבוקר אבדו עקבותיו של שי יעקב נועם, תושב רחובות בן 31, שנטש את רכבו סמוך לעין גדי. הבוקר, בעקבות מידע שהגיע הוחלט בתום הערכת מצב להרחיב את החיפושים אחר הנעדר גם לירושלים ורחובות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ליחידת חילוץ עין גדי הצטרפו גם אנשי יחידת חילוץ מגילות ובני משפחתו של הבחור הנעדר. כרגע בשטח נמצאים עשרות מחלצים והמבצע מורכב מאוד בשל תנאי מזג האוויר והזרימה החזקה בנחל ערוגות שלא פוסקת.

במשטרה קראו לציבור לעזור בחיפושים אחריו וציינו כי הוא נראה בפעם האחרונה באכסניית הנוער בעין גדי, אתמול ב-5:30 בבוקר. תיאורו: מבנה גופו מלא, גובהו 1.80 מ', שיערו חום וקצר ועיניו חומות.

הנעדר שי יעקב נועם

"אתמול בשעה 08:00 נקראו אנשי יחידת החילוץ עקב דיווח על רכב שנתקע בכניסה לנחל ערוגות", סיפר לחדשות 2 ניר ונגר, מפקד יחידת חילוץ עין גדי. "הרכב נראה נטוש ומבירור עלה שהוא שייך לגבר שנתקע והלך לחפש עזרה. מאז אנחנו לא מוצאים אותו".

נועם יצא מביתו שלשום בשעות אחר הצהריים ונראה לאחרונה על ידי מספר אנשי מע"צ שפעלו לחסימת כבישים בשל בולענים. כשעתיים לאחר מכן ניסה נועם ליצור קשר עם בן משפחה אך ללא הצלחה.

כל היודע דבר על מקום הימצאו או יכול לסייע באיתורו מתבקש להתקשר לתחנת ערד בטלפון 08-9551222 או למוקד 100 של המשטרה.