תעלומה: לאן נעלמו 3 גברים מאשדוד?

מאות שוטרים ומתנדבים משתתפים במבצע חיפושים נרחב אחר שלושה גברים מבוגרים הנעדרים באשדוד בחודשים האחרונים. "תפקידנו הוא למצות כל פירור מידע בכדי לאתר אותם ולהביאם לחיק משפחתם", אמר מפקד משטרת אשדוד

שלושת הנעדרים, ארכיון (משטרת ישראל)

המשטרה פתחה במבצע רחב היקף לאיתור שלושה גברים מבוגרים מאשדוד הנעדרים מזה זמן רב. השלושה, דניאל וסלי, טימורי קזרוב ואלי אמיר נעדרים מתאריכים שונים, ועד כה חקירה ממושכת לא מצאה קצה חוט שהוביל לאיתורם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בפעילות המשטרה משתתפים כשלוש מאות שוטרים, מתנדבים, אנשי ביטחון עירוני ותלמידי בית ספר בפיקודו של קצין אגף המבצעים של משטרת אשדוד, רפ"ק מאיר חכמון. במהלך הסריקות חולקה העיר לאזורים, על מנת לסרוק אותם שוב ושוב עד לאיתור הנעדרים.

החיפושים שנפתחו אתמול, נמשכו עד לשעות הערב וחודשו הבוקר. "משטרת אשדוד ממשיכה באופן סדור בפעילותה יחד עם הגורמים העירוניים לאיתור הנעדרים", אמר היום מפקד תחנת אשדוד, סנ"צ נועם שקל.

חפ"ק המשטרה בשטח, היום (משטרת ישראל)

לדברי מפקד התחנה בעיר הדרומית, "תפקיד המשטרה הוא למצות כל פירור מידע ולקיים פעילות אופרטיבית בשטח בכדי לאתר את הנעדרים ולהביאם חזרה לחיק משפחתם".

הנעדרים אחריהם מחפשת המשטרה הם: אלי אמיר, בן 60 מרובע א' בעיר, שנעלם מאז תאריך 17.8.12. טמורי קזרוב, גם הוא בן 60, מתגורר ברובע ח' בעיר ונעדר מאז 2.9.13, ודניאל וסלי בן ה-68 שעקבותיו נעלמו ב-9.11.13. במשטרה מציינים היום כי אין קשר בין המקרים ומבקשים את עזרת הציבור בחיפושים אחריהם.