בנה של הסייעת החשודה בעידוד לתקיפת פעוט: "רצתה ללמד אותו שאלימות אינה פתרון"

יום לאחר שהמשטרה עצרה את אמו בחשד שעודדה תקיפת פעוט בגן שבו היא מועסקת, קורא היום בנה להרגיע את המתקפה הציבורית. בריאיון בלעדי למהדורה המרכזית, מסביר הבן כי אמו ניסתה להעביר לילד שיעור בחינוך. ""אמי מכניסה יותר חינוך מבייביסיטינג", הסביר, "אבל לא היתה כוונה לפגוע בילד"

בנה של הסייעת מקריית אתא החשודה שעודדה פעוטות להכות את אחד הילדים בגן שבו היא מועסקת, הודף היום (ב') את המתקפה על אמו וטוען כי היא אינה מוצדקת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"יש כאן אובדן פרופורציות לחלוטין", הסביר י', בנה של הסייעת בריאיון בלעדי למהדורה המרכזית. "מדובר בילד בעייתי, שהורים רבים קראו לסלק אותו מהגן, ואמי הייתה זו שהגנה עליו. הוא ראה בהגנה שלה מתן לגיטימציה, והפך תוקפני יותר כלפי הילדים האחרים. אז במקום להושיב אותו בפינה, היא עשתה אקט כדי ללמד אותו ולחנך אותו שאלימות היא לא הפתרון".

בהמשך תיאר י' את הגישה החינוכית של אמו, והסביר כי למרות הזרוע הקשה שבה היא נוקטת, לא הייתה לה כל כוונה לעודד את תקיפת הפעוט. "היא מאוד נסערת ומבינה שאיפשהו נעשתה טעות חינוכית", אמר. "היא מבינה שהדבר הזה לא היה צריך להיעשות בצורה שהוא נעשה, או דברים כאלה, אבל גם בצורה שהוא נעשה לא היה פה אלמנט של לנסות לחנך ילד שהיא מאוד אוהבת. בטח שהיא מכה על חטא, ברור שהיא מכה על חטא".

"לא אישה קלה, אישה קשוחה"

"היא לא אישה קלה, היא אישה קשוחה. היא מרימה את הקול מול הילדים כשצריך", תיאר הבן את אמו, "היא מכניסה יותר חינוך מבייביסיטינג, אבל עם כל הכבוד לדיון הזה אם המעשה פלילי או לא - לא היתה שום צל של כוונה לפגוע או לנסות לפגוע בילד".

לדבריו, כשהיו לילד רגרסיות לאלימות ניסתה לפתור אותן. " זה לא היה בשבילה, אלא בשביל הילדים בגן", הדגיש, "היא ניסתה להסביר לו שבמידה והוא ימשיך להכות ילדים אחרים, הם יוכלו להחזיר לו. היה מצב שבו גם אני אמרתי לילד שלי - 'מרביצים לך? אז תגיד למורה'. כשזה חזר על עצמו אמרתי לו - 'כשמרביצים לך, תחזיר'".

בתום חקירתה היום, שוחררה הסייעת החשודה למעצר בית של 5 ימים בתנאים מגבילים. בנוסף, הוחלט להרחיקה מהגן למשך 15 ימים, וכן נאסר עליה ליצור קשר עם הגורמים המעורבים לחקירה במהלך החודש הקרוב.