בגלל תאונות הדרכים: קצין המשטרה שם קץ לחייו

שוטרים שהוזעקו לביתו של קצין באגף התנועה, לאחר שלא הגיע לעבודה, מצאו אותו ללא רוח חיים, כשאקדחו האישי בידו. במכתב שהשאיר הסביר כי הגיע למצב שבו הוא אינו מסוגל יותר להתמודד עם המוות בכבישים. חבר לעבודה: לא הראה שום סימן מצוקה

למצולמים אין קשר לידיעה, אילוסטרציה (דוברות משטרה)

טרגדיה משטרתית: קצין משטרה בכיר באגף התנועה, שעוסק בחקירת תאונות דרכים, שם היום (א') קץ לחייו כי לא היה מסוגל להתמודד עם המראות הקשים של ההרוגים במקרים שבהם טיפל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הבוקר, משלא התייצב לעבודה, נשלחה ניידת משטרה למקום מגוריו של הקצין במרכז הארץ. השוטרים שהגיעו אל הבית מצאו את דלת הכניסה פתוחה וכשנכנסו מצאו את האיש כשהוא שכוב ירוי על מיטתו ובידו אקדחו האישי. למקום הוזעקו פרמדיקים של מד"א, אך לא נותר להם אלא לקבוע את מותו.

השוטרים ההמומים מצאו סמוך לגופתו של הקצין מכתב שהשאיר לקרוביו, שבו הסביר את מניעיו ובין היתר כתב שהוא אינו מסוגל עוד להתמודד עם המוות בכבישים.

למצולמים אין קשר לידיעה, אילוסטרציה (דוברות משטרה)

באגף התנועה הגיבו בתדהמה על מותו הטראגי של עמיתם לעבודה. גורמים בכירים במשטרה אמרו היום כי לא היה כל סימן מקדים למקרה וכי מדובר באיש מקצוע מהדרגה הראשונה שלא גילה סימני מצוקה בתקופה האחרונה.

מדוברות המשטרה נמסר כי "משטרת ישראל ואגף התנועה מביעים צער רב ויגון על מותו הטרגי בטרם עת של הקצין המשרת בדרגת סגן ניצב במדור תאונות הדרכים, תוך מצוינות, מקצועיות ועל פי ערכי משטרת ישראל . יהי זכרו ברוך".